Zwycięski debiut Roberta Góralczyka w lidze!

Zwycięstwem 2:0 nad KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Robert Góralczyk rozpoczął przygodę z Motorem Lublin w rozgrywkach grupy IV III ligi. Żółto-biało-niebiescy w sobotnim meczu wyszli na prowadzenie w 64. minucie za sprawą Grzegorza Bonina, który wykorzystał dośrodkowanie Luigi Dapollonio. Wynik na 2:0 ustalił Szymon Rak, pakując piłkę do pustej bramki po akcji Michała Palucha. Lublinianie tym starciem przerwali serię dwóch remisów z rzędu.

Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (0:0)
Bramki: Grzegorz Bonin 64′, Szymon Rak 79′

Motor: Olszewski – Michota, Ranko, Majewski, Wołos –Dapollonio (70′ Rak), Cichocki, Bonin (85′ D. Kamiński), Gałecki, Brzyski – Paluch (79′ Meschia).

KSZO: Zacharski – Jedlikowski (90+2′ Sienniak), Kardas, Dybiec, D. Cheba – Kapsa (64′ Bełczowski), Puton (70′ Smuczyński), Burzyński, Madej, Łokieć (79′ Ziołkowski) – Grunt.

Żółte kartki: Tomasz Brzyski, Robert Majewski, Irakli Meschia – Włodzimierz Puton, Kamil Łokieć, Fabian Burzyński
Sędziował: Michał Fudala (Brzesko).