Akademija – Lechia typy, kursy i zakłady na eliminacje Ligi Konferencji

Podczas meczu na Polsat Plus Arenie w Gdańsku kwestia awansu do kolejnej fazy zmagań została już chyba w zasadzie rozstrzygnięta. Czego zatem należy oczekiwać po spotkaniu na macedońskiej ziemi? Akademija – Lechia typy, kursy i zakłady.

Akademija – Lechia typy bukmacherskie (14.07.2022)

Najlepsze Akademija – Lechia zakłady znalezione pośród licznych ofert bukmacherskich przedstawiają się następująco:

Absolutna dominacja

Wydarzenia na trybunach nieco przyćmiły to, co działo się przed tygodniem na boisku, lecz uważne oko wyłapało na pewno fakt zdecydowanej dominacji gospodarzy. Piłkarze Akademiji próbowali rzecz jasna nawiązać równorzędną walkę z podopiecznymi Tomasza Kaczmarka, jednak sił starczyło im tylko i wyłącznie na uzyskanie honorowego trafienia. Naszym skromnym zdaniem Lechiści będą w stanie powtórzyć ten scenariusz również podczas zmagań na obiekcie w Strumicy. Czy uda im się trafić do siatki rywali w każdej z połów tego starcia? Mocno trzymamy za to kciuki!

akademija lechia typy

To w głównej mierze dzięki bardzo dobrej postawie w pierwszych czterdziestu pięciu minutach Biało-zieloni mogli bez większych nerwów dograć drugą połowę ubiegłotygodniowej potyczki z aktualnym wicemistrzem Macedonii. Udane wejście w rewanżowy bój będzie bez wątpienia celem Flavio Paixao i spółki. Akademija – Lechia kursy na takie zdarzenie są naprawdę kuszące. Uważamy, że warto rozważyć umieszczenie go na swoich kuponach.

Bieżąca forma obu zespołów

Dość istotne w ocenie szans na zwycięstwo każdej z drużyn jest rzucenie okiem na ich aktualną formę. Oto jak to wygląda w przypadku Akademiji oraz Lechii:

Ostatnie spotkania Akademiji

  • Lechia – Akademija 4:1
  • CSKA Sofia – Akademija 3:1
  • Levski – Akademija 3:1

Ostanie mecze Lechii

  • Lechia – Radunia 2:1
  • Lechia – Akademija 4:1
  • Radomiak – Lechia 1:2

Bezpośrednie pojedynki

  • Lechia – Akademija 4:1

Kiedy mecz Akademija – Lechia? O której godzinie początek?

Rewanżową potyczkę Akademija Pandew – Lechia Gdańsk zaplanowano na 14 lipca bieżącego roku. Jej pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 17:00.

Gdzie oglądać Akademija – Lechia? Transmisja

Na pytanie Akademija – Lechia gdzie obejrzeć odpowiedź może być tylko jedna. Przekaz na żywo z tego starcia będzie dostępny wyłącznie na platformie Viaplay.