Al Nassr – Inter Miami transmisja. Gdzie oglądać mecz Ronaldo – Messi?

Al Nassr – Inter Miami transmisja. Gdzie oglądać mecz Ronaldo – Messi?
Icon Sport

Z uwagi na bogate składy obydwu drużyn jedno z najciekawszych spotkań dzisiejszego wieczoru będzie miało miejsce na Kingdom Arenie. Gdzie oglądać Al Nassr – Inter Miami? W kilku słowach o tym poniżej. Serdecznie zapraszamy.

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać mecz Al Nassr – Inter Miami? Transmisja online

Jedynym miejscem, w którym będzie można śledzić przebieg opisywanej rywalizacji jest platforma streamingowa DAZN. Brytyjski podmiot funkcjonujący na konkurencyjnym rynku wideo na życzenie powstał w roku 2015 i od tamtej pory systematycznie zdobywa kolejne rzesze klientów. Pośród polskich użytkowników platforma DAZN jest jeszcze stosunkowo mało znana, ale prawdopodobnie z biegiem czasu będzie to ulegało zmianie.

Jak uzyskać dostęp do meczu Ronaldo – Messi?

Uzyskanie prawa do śledzenia meczu Al Nassr – Inter Miami na żywo nie jest procesem zbyt skomplikowanym. Procedura ta ogranicza się tak naprawdę do kilku prostych kroków. Oto i one:

  1. Wejdź na stronę dazn.com korzystając z naszego linku.
  2. Zarejestruj konto.
  3. Wybierz pakiet subskrypcji.
  4. Ciesz się z dostępu do transmisji z licznych wydarzeń sportowych.
Oglądaj tutaj

Miesięczna subskrypcja DAZN to koszt 39,99 PLN. Tyle też będą musieli zapłacić wszyscy kibice, którzy zechcą obserwować przebieg zmagań na Kingdom Arenie.

Czy to ostatni mecz Ronaldo – Messi?

Starcie Al Nassr – Inter Miami od kilku dobrych miesięcy było zapowiadane jako tzw. last dance w wykonaniu dwóch największych gwiazd futbolu XXI wieku tj. Cristiano Ronaldo oraz Lionela Messiego. Kilkadziesiąt godzin temu sportowe media na całym świecie obiegła jednak wiadomość, iż pierwszy z wymienionych nie będzie mógł wystąpić w tym prestiżowym pojedynku z powodu urazu.

W związku z zaistniałą sytuacją pojawia się pytanie, czy szansa na pożegnalne starcie całkowicie przepadła. Na ten moment wydaje się, że tak. Mam jednak pewne przeczucie, iż ktoś jeszcze spróbuje w przyszłości wpaść na podobny pomysł i samo spotkanie zamiast w Arabii Saudyjskiej odbędzie się np. w USA, a więc w kraju, w którym swoją siedzibę ma Inter Miami.