Al Nassr – Inter Miami kiedy i o której godzinie mecz Ronaldo – Messi?

Al Nassr – Inter Miami kiedy i o której godzinie mecz Ronaldo – Messi?
fot. Icon Sport

Dwie największe piłkarskie gwiazdy XXI wieku spotkają się na boisku po raz kolejny i prawdopodobnie ostatni w historii. Takiego wydarzenia żaden szanujący się kibic futbolu absolutnie nie może przegapić. Oto garść informacji kiedy Al Nassr – Inter Miami i gdzie będzie można obejrzeć to interesujące starcie.

O której godzinie Al Nassr – Inter Miami? Kiedy mecz?

Początek pojedynku Al Nassr – Inter Miami zaplanowano na godz. 19:00 w dniu 1 lutego 2024 roku. Starcie to będzie miało miejsce na Kingdom Arenie w Rijadzie.

Gdzie obejrzeć mecz Ronaldo – Messi? Transmisja Al Nassr – Inter Miami

Jedynym miejscem, w którym będzie można śledzić przebieg tego prestiżowego spotkania jest platforma streamingowa DAZN. Za możliwość obserwowania w akcji dwóch największych futbolowych wirtuozów ostatnich kilkudziesięciu lat zainteresowani będą musieli zapłacić dokładnie 18,99 euro. Tyle wynosi bowiem koszt miesięcznej subskrypcji.

Oglądaj tutaj

W przeszłości każdy bezpośredni mecz pomiędzy Cristiano Ronaldo a Lionelem Messim gromadził przed telewizorami i innymi odbiornikami całą rzeszę widzów. Tym razem będzie oczywiście podobnie.

Mimo iż obu Panom zdecydowanie daleko już do dyspozycji sprzed kilku bądź kilkunastu lat, to nadal jednoczesne pojawienie się na murawie dwóch tak wielkich osobistości musi wywołać spore emocje. To zupełnie naturalne.

Ciężko ferować wyroki, co do ostatecznego rozstrzygnięcia tego spotkania. Al Nassr co prawda pokonywało ostatnio wszystkich, który zdarzyło im się po drodze spotkać, aczkolwiek przedłużenie tej imponującej passy wcale nie będzie należało do najprostszych. To zapowiada naprawdę ciekawą rywalizację z miejmy nadzieję przynajmniej paroma bramkami po każdej ze stron.