Album “Piłkarski AZS w obiektywie. Historia AZS AWF Biała Podlaska w latach 1974-1996” już w sprzedaży

Album “Piłkarski AZS w obiektywie. Historia AZS AWF Biała Podlaska w latach 1974-1996” już w sprzedaży

Album pt. “Piłkarski AZS w obiektywie. Historia AZS AWF Biała Podlaska w latach 1974-1996” przedstawia historię sekcji piłki nożnej AZS-u AWF Biała Podlaska. Publikacja pokazuje w wersji chronologicznej ponad sto fotografii (każda ma swój opis) i kilkanaście skanów prasowych z wielu meczów i wydarzeń piłkarzy-akademików z Białej. Autorem albumu jest bialczanin Cezary Hince, a patronat medialny nad jej wydaniem objął portal Lubsport.

Album “Piłkarski AZS w obiektywie. Historia AZS AWF Biała Podlaska w latach 1974-1996″ liczy 97 stron (w tym jest leksykon piłkarzy i trenerów). – W albumie znajduje się ponad 120 zdjęć i kilkanaście skanów prasowych. Fotografie pokazane w publikacji pochodzą m.in. od dawnych piłkarzy klubu i kibiców, którzy zdecydowali się udostępnić zdjęcia. Praca nad albumem zajęła mi pół roku, ale gromadzenie materiałów trwało kilka lat – stwierdza autor albumu.

Skąd pomysł na powstanie takiego albumu? – Jest to mój sposób na bycie kibicem bialskiej piłki, ale także chce w skromny sposób promować lokalny futbol – zaznacza Cezary Hince.

Album jest dostępny tylko w indywidualnej dystrybucji od 15 marca wyłącznie u autora. Osoby zainteresowane zakupem książki proszone są o kontakt z autorem poprzez jego profil na Facebooku oraz na e-maila: cezar138@vp.pl.