Almeria – Barcelona typy i kursy bukmacherskie (16.05.2024)

Oddech Girony na plecach nie pozwala Dumie Katalonii na popełnienie choćby jednego, najmniejszego błędu. Czy zgodnie z przewidywaniami uda jej się wywieźć z Power Horse Stadium cenny komplet oczek? Sprawdź Almeria – Barcelona typy, w których piszę na ten temat nieco więcej. Serdecznie zapraszam.

Almeria – Barcelona typy bukmacherskie

Wielkie drużyny poznaje się nie po tym jak zaczynają, a po tym jak kończą. Wiadomo już na 100%, że Barca nie obroni tytułu mistrzowskiego zdobytego przed rokiem, ale nadal może zameldować się tuż za plecami Realu. Do tego jednak potrzebne są pewne triumfy we wszystkich meczach aż do oficjalnego zakończenia rozgrywek.

Almeria będąca pewnym spadkowiczem teoretycznie nie ma prawda napsuć krwi hegemonowi ze stolicy Katalonii. Każdy, kto interesuje się piłką nożną już od jakiegoś czasu, ten wie jednak doskonale, że w tym sporcie zdarzają się bardzo często totalnie niewytłumaczalne sytuacje. Czy ta dotycząca zmagań pomiędzy Indálicos a podopiecznymi Xaviego będzie jedną z nich? Nie można tego wykluczyć. Tak czy siak goście postarają się na pewno o to, by zaprezentować się z jak najlepszej strony. Ich trafienie w każdej z połów tego meczu uważam za niemalże pewne.

almeria-barcelona-typy

Czym może wyróżniać się podczas opisywanej batalii zespół dowodzony przez Pepe Mela? Rywale będą ich mocno przewyższać umiejętnościami stricte piłkarskimi. W takich okolicznościach liczne faule staną się jedną z ich niewielu broni. Prognozujemy więc, że sędzia Rojas kilkukrotnie częściej sięgnie do kieszeni, aby ukarać ekipę gospodarzy. Stąd Almeria – Barcelona typy na więcej żółtych kartek po ich stronie.

Almeria – Barcelona kursy bukmacherskie

Trzeba przyznać, że różnica w kursach bukmacherskich na wygraną obydwu ekip jest ogromna. Triumf Blaugrany w ofercie firmy Superbet opatrzono kursem 1.42. Ten sam bukmacher wycenił zwycięstwo gospodarzy na dokładnie 6.50. Przelicznik 5.25 opisuje natomiast tym razem prawdopodobieństwo wystąpienia remisu. Taki scenariusz moim skromnym zdaniem nie jest jednak możliwy.

Almeria – Barcelona bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Delikatne przebłyski formy, jakimi mogą się ostatnio pochwalić gracze Almerii, niestety nie uratują już ich żywota na najwyższym hiszpańskim szczeblu rozgrywkowym. Jest jednak szansa, że uda im się jeszcze pokrzyżować mocarstwowe plany tym wyżej notowanym rywalom. O mały włos nie przekonał się o tym ostatnio na własnej skórze Betis Sevilla.

Barca w odróżnieniu od swoich przeciwników z Andaluzji poprzednie ligowe starcia kończyła w dość dobrych humorach. Aby podobni było również w czwartkowy wieczór, konieczne jest rzecz jasna pewne zwycięstwo.

Gdzie oglądać Almeria – Barcelona? Transmisja i godzina

Przekaz na żywo z tego pojedynku będzie dostępny wyłącznie na antenach stacji Canal+Sport. Pierwszy gwizdek samego spotkania zaplanowano na godz. 21:30 w dniu 16 maja 2024 roku.