Andrzej Krawiec ma za sobą pierwszy trening z zawodnikami Kłosa Chełm

Z końcem czerwca na zmianę na stanowisku trenera pierwszego zespołu zdecydowali się działacze Kłosa Chełm. Marka Tarnowskiego zastąpił Andrzej Krawiec. Były szkoleniowiec Brata Siennica Nadolna ma już za sobą premierowe zajęcia z nowymi podopiecznymi.

W pierwszym treningu Kłosa Chełm udział wzięło czternastu zawodników. Wśród nich zabrakło m.in. Kazimierza Bali. – Szczerze mówiąc, nie wiem, dlaczego Kazimierz z nami nie ćwiczył, ale myślę, że zatrzymały go sprawy osobiste. Ponadto, kilku piłkarzy usprawiedliwiło swoją nieobecność – mówi Andrzej Krawiec.

Wiadomo już, że w sezonie 2017/2018 czarno-biali będą musieli poradzić sobie bez Grzegorza Kimela, Kordiana Sołtysiuka i Grzegorza Świderskiego, którzy zdecydowali się na zmianę barw klubowych.

W miejsce tej trójki klub stara się pozyskać nowych graczy. – Trenował z nami już były zawodnik Chełmianki Chełm. Ponadto, zgłosiło się do nas kilku innych chłopaków. Nie mogę jednak zdradzić żadnych personaliów. Ich wartość ocenię po występach w sparingach. Nie ukrywam, że priorytetem są dla nas młodzieżowcy, Myślę, że za jakieś dwa tygodnie kadra zespołu będzie się już krystalizować – wyjaśnia szkoleniowiec.

Blisko pozostania w Kłosie są za to Bartłomiej Porzyc, Damian Flis, czy Kacper Kowalski. – Wszyscy trzej trenowali z nami we wtorek. Jeśli chodzi o Kacpra, to na dziewięćdziesiąt dziewięć procent z nami zostanie – kończy następca Marka Tarnowskiego.

PLAN SPARINGÓW KŁOSA CHEŁM

15.07 – Eko Różanka
22.07 – Górnik II Łęczna
26.07 – Start Krasnystaw
29.07 – Kryształ Werbkowice
2.08 – Granica Dorohusk
5.08 – Unia Białopole.

0 0 votes
Article Rating