Angers – PSG typy i kursy bukmacherskie (21.04.2023)

Przedstawiamy Wam Angers – PSG typy. Gorąco zachęcamy do lektury. Zwłaszcza tych, którzy zamierzają obstawiać kolejny mecz plejady gwiazd z Paryża.

Angers – PSG typy i przewidywania

Nie trzeba być wybitnym futbolowym ekspertem, aby zdać sobie sprawę, że podopiecznych Alexandre Dujeuxa oraz Les Parisiens dzieli olbrzymia różnica poziomów. Nie bez powodu gospodarze są na prostej drodze do Ligue 2, a Czerwono-niebieskim brakuje już zaledwie kilku kroków do upragnionego mistrzostwa kraju.

Po dwóch ligowych porażkach popularni Les Rouge-et-Bleu wrócili na zwycięską ścieżkę, a w pokonanym polu udało im się pozostawić stosunkowo mocne drużyny Nice oraz RC Lens. Gdyby sugerować się tymi rezultatami, to Angers – PSG typy powinny wskazywać wyraźną wygraną paryżan.

Kurs na ich bezpośredni triumf jest jednak mało atrakcyjny, dlatego też postanowiliśmy skusić się na zakład, zgodnie z którym przyjezdni rozstrzygną na swoją korzyść zarówno pierwszą, jak i drugą połowę rywalizacji. Uważamy, że szanse na pozytywne rozstrzygnięcie takiej propozycji są naprawdę spore.

angers-psg-typy

Dla sędziego prowadzenie pojedynku pomiędzy liderem a “czerwoną latarnią” ligi to zawsze bardzo trudne zadanie. Ci pierwsi próbują często znacząco poprawić swój dorobek bramkowy w takich meczach, podczas gdy rywale z całych sił starają się uniknąć wielkiego blamażu.

Jedną z niewielu broni, jakimi gospodarze mogą się przeciwstawić ekipie ze stolicy jest poświęcenie oraz agresja. W wyniku ich połączenia możemy być świadkami kilku naprawdę ostrych przewinień. Mamy przeczucie, że jedno z nich zakończy się karą w najwyższych z dozwolonych napomnień tj. kartką koloru czerwonego.

Angers – PSG ostatnie wyniki

Oto jak na przestrzeni paru ostatnich tygodni spisywali się kolejno piłkarze Angers oraz Paris Saint-Germain:

Ostatnie mecze Angers

  • Clermont – Angers 2:1
  • Angers – Lille 1:0
  • Angers – Nice 1:1

Ostatnie mecze PSG

  • PSG – Lens 3:1
  • Nice – PSG 0:2
  • PSG – Lyon 0:1

Angers – PSG bezpośrednie mecze

  • PSG – Angers 2:0
  • Angers – PSG 0:3
  • PSG – Angers 2:1

Wielkim zaskoczeniem nie jest raczej fakt, iż to paryżanie mogą pochwalić się dużo lepszym bilansem bezpośrednich potyczek z Les Scoïstes. W całej dotychczasowej historii takiej rywalizacji zespół z tzw. Kraju Loary nie odniósł nawet jednego zwycięstwa. Oczywiście bylibyśmy wręcz zdumieni, jeśli lada moment coś by się w tej sytuacji zmieniło.

Angers – PSG kursy bukmacherskie

Jak zdążyliście już pewnie zauważyć, w akapicie Angers – PSG typy wyraźnie faworyzowaliśmy ekipę gości. Nie inaczej całe opisywane wydarzenie widzą także bukmacherzy. Możecie się o tym przekonać, rzucając okiem na kursy, jakie zdecydowali się wystawić:

Gdzie oglądać Angers – PSG? Transmisja

Relacja na żywo z tej potyczki będzie dostępna na antenach stacji Canal + Family oraz Eleven Sports 2. Darmowa transmisja w serwisie Fortuna po rejestracji konta.

OGLĄDAJ TUTAJ

O której Angers – PSG? Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 21 kwietnia bieżącego roku.