Anglia – Belgia typy i kursy bukmacherskie (26.03.2024)

Na horyzoncie kolejne emocje dla fanów piłki nożnej. Gdy część osób żyje kluczowymi spotkaniami w ramach baraży o Euro 2024, inni skupiają się na towarzyskich zmaganiach. Mecz kontrolny zagrają m.in. Anglicy i Belgowie. Poniżej Anglia – Belgia typy.

Anglia – Belgia typy bukmacherskie

Anglia zagra z Belgią w ramach spotkania towarzyskiego. Wiadomo, że mecze kontrolne rządzą się swoimi prawami i niekiedy selekcjonerzy wykorzystują je pod kątem testowania różnych schematów czy też zawodników.

Anglia - Belgia typy

Wydaje się jednak, że w trakcie pojedynku towarzyskiego Anglia – Belgia nikt nie będzie odstawiać nogi. Zanosi się na naprawdę interesujące widowisko. Na murawie mogą lecieć iskry.

Uważam, że ten pojedynek wygra reprezentacja Belgii. Takie Anglia – Belgia typy motywuję faktem, że Belgowie pokonali Anglików w trzech z ostatnich bezpośrednich konfrontacji.

To niewątpliwie bardzo wymowna statystyka. Można pokusić się o stwierdzenie, że Belgowie mają pomysł na pokonywanie reprezentacji Anglii. Ale czy ten patent wdrożą w życie także i tym razem? Czas pokaże.

Jeżeli chodzi o prognozy na konfrontację Anglia – Belgia, to przewiduję także, iż do przerwy będziemy mieć remis. Taki typ motywuję faktem, że Anglia zremisowała pierwszą połowę w sześciu z ostatnich dziesięciu meczów u siebie. Tym razem może być identycznie.

Anglia – Belgia kursy bukmacherskie

Faworytem bukmacherów jest piłkarska reprezentacja Anglii. Kurs na wygraną tego zespołu wynosi 1,80. W kontekście remisu jest to 3,60, a mnożnik na triumf reprezentacji Belgii to aż 4,20.

Generalnie zatem bukmacherzy wskazują zdecydowanego faworyta tego pojedynku. Anglia na pewno dysponuje mocnym zestawieniem i jest w stanie zaprezentować się tutaj z bardzo dobrej strony. Belgowie jednak mają swoje argumenty i na pewno mogą tutaj pokusić się o odnotowanie zwycięstwa. Wszystko jednak zweryfikuje boisko. Summa summarum o końcowym rezultacie decydować mogą detale.

Anglia – Belgia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie ekipy starły się 15 listopada 2020 roku. Wówczas Belgia pokonała Anglię 2:0. Anglia wcześniej rozprawiła się z Belgią 2:1. Jeszcze prędzej było 2:0 dla Belgów (17 lipca 2018 roku).

Anglia natomiast ostatnio przegrała z Brazylią 0:1. Jeszcze prędzej padł remis 1:1 z Macedonią Północną. Anglia szybciej pokonała Maltę 2:0 (17 listopada 2023 roku).

Belgia w ostatnim spotkaniu zremisowała 0:0 z Irlandią. Prędzej Belgia pokonała Azerbejdżan 5:0, a jeszcze szybciej Belgowie okazali się lepsi od reprezentacji Serbii.

Gdzie oglądać Anglia – Belgia? Transmisja i godzina

Mecz towarzyski Anglia – Belgia odbędzie się 26 marca 2024 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 20:45. Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić zmagania w ramach tej konfrontacji. Emocji bowiem na pewno nie zabraknie.

Transmisja oczywiście będzie dostępna. Starcie obejrzycie na kanale Polsat Sport Premium 3. Przewidziano także stream live na Polsat Box Go.