Anglia – Brazylia transmisja. Gdzie oglądać mecz dzisiaj?

Anglia – Brazylia transmisja. Gdzie oglądać mecz dzisiaj?
Icon Sport

Najlepsze reprezentacje na Starym Kontynencie szlifują formę przed Euro 2024. Solidne wyzwanie postawili przed sobą Anglicy, którzy zagrają towarzysko z Brazylią. Gdzie oglądać mecz Anglia – Brazylia? Transmisja dostępna będzie w TV, ale i online.

Gdzie oglądać mecz Anglia – Brazylia? Transmisja

Transmisja meczu Anglia – Brazylia dostępna będzie na kanale Polsat Sport oraz na platformie Polsat Box Go, z której mogą skorzystać abonenci tego nadawcy lub można tam wykupić dostęp. Niestety, ale nie przewidziano legalnej transmisji w innym miejscu w internecie, ani też w otwartej telewizji. Warto wiedzieć również, że mecz Anglia – Brazylia rozpocznie się 23 marca o godzinie 20:00.

Ciekawostką jest fakt, że trzy z pięciu ostatnich meczów pomiędzy Anglią a Brazylią kończyły się remisami. W tym czasie oba zespoły odnotowały także po jednym zwycięstwie. Anglia przystąpi do tego meczu niepokonana od dziesięciu pojedynków. Synowie Albionu zanotowali jednak ostatnio wpadkę, remisując 1:1 z Mołdawią. Gorzej wiedzie się Brazylii, która nie wygrała czterech kolejnych spotkań, przegrywając z Argentyną, Kolumbią i Urugwajem oraz remisując przeciwko Wenezueli.