Anglia – Senegal typy i kursy 1/8 finału (04.12.2022)

Czy Synowie Albionu pewnie awansują do ćwierćfinału MŚ 2022? Czy ich pojedynek z reprezentacją dowodzoną przez Aliou Cissé rzeczywiście będzie tak jednostronny, jak wielu się wydaje? Anglia – Senegal typy, kursy i zakłady.

Anglia – Senegal typy na 1/8 finału MŚ 2022

Wyświechtane powiedzenie, że na określonym etapie rywalizacji absolutnie nie ma już słabych drużyn, do zaistniałej sytuacji pasuje wręcz idealnie. Senegalczycy to tuż obok Maroka jeden z zaledwie dwóch afrykańskich zespołów, jakie zdołały uzyskać fazy pucharowej trwającego mundialu. Trzeba przyznać, że Lwy Terangi zostawiły po sobie naprawdę dobre wrażenie mimo tego, że ich gra w najlepszej szesnastce turnieju ważyła się w zasadzie do ostatniej chwili.

Jeśli ktoś już na starcie wskazuje Anglików jako murowanych kandydatów do zwycięstwa, to prawdopodobnie w ogóle nie zna się na piłce i nie ma pojęcia o tym, jakimi prawami rządzą się turnieje mistrzowskie.

Anglia - Senegal typy

Nasze Anglia – Senegal typy bukmacherskie będą skupiać się na dwóch konkretnych aspektach. Po pierwsze jesteśmy zdania, że obrona Three Lions nie jest na tyle szczelna, aby zakończyć to spotkanie z czystym kontem. Co najmniej jeden gol po każdej ze stron rywalizacji to więc absolutne minimum.

Analizując wcześniejsze grupowe starcia obu ekip, naszą uwagę przykuła też znaczna tendencja do sporej ilości rzutów rożnych. Bardzo dużą liczbę tych stałych fragmentów gry egzekwowali zwłaszcza reprezentanci Senegalu. Pokrycie linii 9 kornerów w takich okolicznościach musi być zatem swoistą bułką z masłem. Tak przynajmniej podpowiadałby rozsądek. Jak będzie w rzeczywistości, to o tym przekonamy się już lada chwila.

Choć pewnie tego typu opinia może wydać się wielu nieco kontrowersyjna, to wobec wielokrotnego “spalania” się Anglików w najważniejszych momentach, istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że przebieg potyczki na Al Bayt Stadium może się okazać bardzo, ale to bardzo zaskakujący.

Senegalczycy przystąpią do tego meczu znajdując się w zupełnie innym położeniu, aniżeli Harry Kane i spółka. Ekipa z Afryki nic już nie musi, gdyż już sama gra 1/8 finału to dla nich spory sukces.

Każdy, kto choćby przez moment zetknął się z profesjonalnym sportem, ten wie, jak wiele daje możliwość gry z tzw. luźną głową. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy dzięki temu udogodnieniu Les Lions de la Téranga zdołają sprawić jedną z największych sensacji podczas MŚ 2022.

Anglia - Senegal typy

Bezpośrednie mecze Anglia – Senegal

W przeszłości reprezentacje Anglii oraz Senegalu nie spotykały się ze sobą ani razu. Piłkarski mundial jest więc wyjątkowo dobry miejscem do udanego zainaugurowania takiej rywalizacji. Dla której ze stron katarskie boiska okażą się nieco szczęśliwsze? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niebawem.

Anglia – Senegal kursy

Anglia – Senegal kursy bukmacherskie zawarte w ofercie STS-a wyraźnie faworyzują zespół dowodzony przez Garetha Southagate'a. Zdaje się to być naturalną koleją rzeczy, gdyż Synowie Albionu to reprezentacja z absolutnego światowego TOP-u.  Pora potwierdzić to zatem na boisku.

  • Holandia – 1.52
  • Remis – 3.85
  • USA – 7.55

OBSTAW TUTAJ

Gdzie postawić na Anglia – Senegal zakłady bukmacherskie?

Tylko nieliczni bukmacherzy sprostali niełatwemu zadaniu, jakim było przygotowanie interesującej oferty na najważniejszą piłkarską imprezę w 2022 roku. W propozycjach, jakich firm Anglia – Senegal zakłady bukmacherskie powinny przykuć uwagę postronnego użytkownika zdecydowanie najbardziej? Oto krótka lista:

  1. STS
  2. Fortuna
  3. Superbet
  4. Betclic

Kiedy mecz Anglia – Senegal: o której?

Pierwszy gwizdek zmagań na Al Bayt Stadium wybrzmi najprawdopodobniej około godz. 20:00 w dniu 4 grudnia bieżącego roku.

Gdzie oglądać Anglia – Senegal? Transmisja

Relacja na żywo z omawianego starcia będzie dostępna na antenach stacji TVP1 oraz TVP Sport. I tak będzie do ostatniego dnia mistrzostw, gdyż Telewizja Polska posiada wyłączne prawa do transmitowania katarskiego turnieju.

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Często przez niedobór wolnego czasu, czy też brak weny, stworzenie ciekawego kuponu graniczy właściwie z cudem. W takich przypadkach jedyną deską ratunku pozostają gotowe typy wprost od ludzi obeznanych z tematyką zakładów bukmacherskich. Zainteresowanych podobnymi propozycjami serdecznie zapraszamy do sprawdzenia niniejszych tekstów. W nich “coś dla siebie” powinni znaleźć nawet najbardziej wybredni z klientów.