Anglia – Węgry typy bukmacherskie i transmisja (Liga Narodów, 14.06)

Przed nami kolejne emocje w ramach Ligi Narodów UEFA. Specjalnie dla was przejrzeliśmy Anglia – Węgry zakłady. Co przykuwa uwagę?

Zobacz najlepsze Anglia – Węgry typy!

Potrzebne Anglia – Węgry typy? Żaden problem, przedstawiamy je poniżej. Bez wątpienia warto rzucić okiem.

Węgry się postawią, ale wygra Anglia

Zmagania w ramach Ligi Narodów przynoszą sporo emocji. Nie inaczej powinno być w przypadku tego pojedynku. Przed zobaczeniem, jakie przygotowaliśmy Anglia – Węgry typy, wręcz musisz się zapoznać z aktualną sytuacją w tabeli grupy 3 Ligi Narodów.

Anglia - Węgry typy

Węgrzy zajmują w niej drugie miejsce. Dotychczas zgromadzili cztery punkty, notując zwycięstwo, remis i porażkę. Anglicy z kolei są czwarci. Póki co wywalczyli tylko dwa “oczka”. Dwukrotnie remisowali, a ponadto przegrali jeden mecz.

Jak będzie tym razem? Podsuwamy Anglia – Węgry typy, że wygrają Anglicy. To dlatego, że ten zespół triumfował w 8 z ostatnich 10 meczów u siebie.

Przeczuwamy poza tym, że trafiać będą przedstawiciele obu ekip. Do takich typów mogą skusić całkiem atrakcyjne Anglia – Węgry kursy. Węgierski zespół pokazał już w tej edycji Ligi Narodów, że jest walecznym teamem. W jego dwóch ostatnich spotkaniach strzelały obie ekipy. Uważamy, że również tym razem coś ukąszą nie tylko Anglicy, ale i ich ambitni rywale, którzy znów powinni pokazać pazur.

Ostatnie wyniki

Jakie rezultaty padały w ostatnich starciach tych dwóch ekip? Rzućmy okiem:

  • Węgry – Anglia 1:0
  • Anglia – Węgry 1:1
  • Węgry – Anglia 0:4

Kiedy mecz Anglia – Węgry?

Pojedynek Anglia – Węgry został zaplanowany na 14 czerwca 2022 roku. Początek rywalizacji przewidziano na godzinę 20:45. Będzie to konfrontacja w ramach 4. kolejki Ligi Narodów.

Gdzie Anglia – Węgry transmisja?

Spotkanie będzie można oglądać w telewizji. Anglia – Węgry transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport News.