Anglia – Włochy typy, zakłady, transmisja (Liga Narodów, 11.06)

Zrewanżowanie się za finał EURO 2020 jest zapewne celem Synów Albionu na kilka chwil przed startem prestiżowego starcia na Molineux Stadium. Czy ekipa z Półwyspu Apenińskiego rzeczywiście jest na tyle słaba, aby oddać jednym z odwiecznych rywali jakże cenny komplet punktów? Anglia – Włochy typy, zakłady, transmisja. Miłej lektury!

Anglia – Włochy typy warte uwagi

Na które Anglia – Włochy zakłady warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności? Oto parę naszych propozycji:

Nieoczywisty bohater

Akapit Anglia – Włochy typy nie sposób rozpocząć od innej propozycji niż ta, wedle której obie reprezentacje zdobędą przynajmniej po golu. W pięciu poprzednich bezpośrednich starciach taki zakład byłby rozstrzygnięty pozytywnie bez najmniejszych problemów. Liczymy, że tu będzie podobnie. Pamiętajmy, iż stawka jest dość wysoka. Zwycięzca będzie mógł rozgościć się na pozycji lidera na co najmniej kilka kolejnych dni. W takim prestiżowym gremium to niezwykle istotne.

anglia włochy typy

Lorenzo Pellegrini wyrasta na jedną z największych gwiazd czerwcowego zgrupowania reprezentacyjnego. To głównie bramkom kapitana Romy popularni Squadra Azzurra zawdzięczają pozycję numer jeden w grupie trzeciej po dwóch seriach gier. Nie da się ukryć, że o kolejne trafienie przeciwko Anglikom może być piekielnie trudno. Przy odrobinie szczęścia taki scenariusz jest jednak możliwy. Podopieczni Garetha Southgate'a są bowiem jeszcze bardzo dalecy od swojej optymalnej formy.

Ostatnie wyniki

Rzut oka na rezultaty paru poprzednich potyczek pomiędzy obiema drużynami powinien pomóc podjąć decyzję tym nadal niezdecydowanym:

  • Włochy – Anglia 2:1
  • Anglia – Włochy 1:1
  • Włochy – Anglia 1:1

Gdzie odbędzie się mecz Anglia – Włochy?

Spotkanie to zostanie rozegrane na Molineux Stadium w Wolverhapton.

Anglia – Włochy transmisja na żywo

Relacja live z tego wydarzenia będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport Extra.

Chętnym polecamy także sprawdzenie naszego tekstu zawierającego propozycje bukmacherskie na mecz Danii z Chorwacją oraz oczywiście na mecz Polaków z Holendrami.