Argentyna – Kolumbia typy, transmisja i zakłady

Kolumbijczycy walczą o wyjazd na Mistrzostwa Świata do Kataru, a Argentyńczycy mogą już spać spokojnie – Messi i spółka zapewnili sobie bilety na mundial.

Argentyna – Kolumbia typy bukmacherskie (02.02.2022)

Zerknij na nasze przed meczem Argentyna – Kolumbia typy i kursy bukmacherskie.

argentyna kolumbia typy

Czy Kolumbia jest w stanie sprawić niespodziankę?

Z pewnością ewentualne zwycięstwo Kolumbii, nawet w kontekście pewnej awansu Argentyny, będzie rozpatrywane jako spora niespodzianka. Czy ma to jednak szansę się ziścić? Naszym zdaniem nie. Zwłaszcza, że Argentyna w ostatnim czasie poczyna sobie zdecydowanie lepiej, niż Kolumbijczycy.

Co prawda, zaglądając w historię bezpośrednich meczy, widzimy, że w czterech ostatnich spotkaniach dwa razy padał remis, raz górą po dogrywce była Argentyna, a raz wygrała Kolumbia. Rywalizacja tych ekip zawsze jest zacięta. Argentyńczycy zagrają tym razem bez presji, a trudno wyobrazić sobie lepszą okazję do pewnego zwycięstwa. Zwłaszcza, że reprezentacja Argentyny jest niepokonana już blisko od 30 spotkań! Stawiamy też, że otworzy ona wynik meczu.

Kolumbia zaś w ostatnich meczach eliminacyjnych: przegrała z Peru, zremisowała z Paragwajem, przegrała z Brazylią i zremisowała z Ekwadorem. Nie licząc wygranego meczu towarzyskiego z Hondurasem, Kolumbijczycy nie wygrali meczu o punkty od sześciu spotkań. Trudno zatem o optymizm przed meczem z silną Argentyną. Nawet jeśli Argentyńczycy nie zagrają w najsilniejszym możliwym zestawieniu.

Ciekawym zakładem wydaje się też powyżej 4.5 żółtej kartki w stronę Kolumbijczyków. Kiedy mecz nie będzie układał się po ich myśli, mogą spróbować podostrzyć grę i odmienić jego losy.

Gdzie oglądać Argentyna – Kolumbia? Transmisja meczu

Mecz pokaże stacja TVP Sport. Dodatkowo będzie on dostępny też online w aplikacji i na stronie tego nadawcy telewizyjnego. Początek spotkania 2 lutego 2022 roku, o godzinie 00:30 czasu polskiego. Godzinę później rozpocznie się mecz Brazylia – Paragwaj.

argentyna kolumbia

FAQ

  • Kiedy grali ze sobą ostatni raz?

Podczas Copa America 2021, Argentyna pokonała Kolumbię po dogrywce.

  • Czy Messi zagra z Kolumbią?

Nie. Gwiazdor odpoczywa wciąż z powodu zakażenia koronawirusem i nie zagrał z Chile oraz nie zagra także z Kolumbią.