Aris – Raków Częstochowa typy i kursy (15.08.2023)

Po naprawdę udanym meczu pod Jasną Górą, pora na rewanż w Limassol. Jak mogą wyglądać najciekawsze Aris – Raków Częstochowa typy? O tym w paru poniższych akapitach. Serdecznie zapraszamy.

Aris – Raków Częstochowa typy i przewidywania

W profesjonalnej piłce nie ma miejsca na błędy. Już chwila nieuwagi może doprowadzić do sytuacji nieodwracalnej w skutkach. Gdyby częstochowianom udało się utrzymać pełną koncentrację do końcowego gwizdka potyczki sprzed tygodnia, to rewanż byłby w zasadzie tylko formalnością. Stało się jednak inaczej. Kwestia awansu jest zatem nadal otwarta, a jedna bramka przewagi nie znaczy właściwie nic.

aris-rakow-czestochowa-typy

Nie można jednak popadać w skrajności. Wynik pierwszego meczu nie był dziełem przypadku. Popularni Krzyżowcy byli na własnym obiekcie drużyną dominującą i mamy cichą nadzieję, że podobnie będzie w rewanżu. Aris – Raków Częstochowa typy na ich bezpośrednie zwycięstwo to jednak opcja bardzo ryzykowna. Proponujemy zatem zakład na triumf gości w co najmniej jednej z połów meczu.

Naiwne byłoby myślenie, że Cypryjczycy pogodzili się już ze swoim odpadnięciem z eliminacji. Jesteśmy wręcz w 100% przekonani, że póki arbiter nie zakończy batalii na Alphamega Stadium, to będą oni walczyć jak lwy o każdą z piłek. W takich okolicznościach zdobycz bramkowa obu zespołów to zakład o bardzo dużym prawdopodobieństwie pozytywnego rozstrzygnięcia.

Aris – Raków Częstochowa ostatnie wyniki

Stosunkowo późna inauguracja sezonu sprawia, że dla ekipy z Limassol mecze w eliminacjach Ligi Mistrzów są w tym momencie jedynymi spotkaniami o stawkę. Medaliki znajdują się rzecz jasna w nieco innym położeniu, co jak wiadomo jest jak na razie dla nich korzystne. Miejmy nadzieję, że taki stan rzeczy utrzyma się jak najdłużej.

Ostatnie mecze Arisu

  • Raków – Aris 2:1
  • BATE – Aris 3:5
  • Aris – BATE 6:2

Ostatnie mecze Rakowa

  • Piast – Raków 2:1
  • Raków – Aris 2:1
  • Raków – Warta 2:2

Aris – Raków Częstochowa bezpośrednie mecze

  • Raków – Aris 2:1

Jedynym bezpośrednim spotkaniem pomiędzy obiema ekipami była oczywiście batalia sprzed tygodnia. Gdyby nie pechowo stracony gol w końcówce można byłoby odtrąbić fantastyczny sukces dla podopiecznych Dawida Szwargi. Stało się jednak nieco inaczej i przed rewanżem konieczne jest pełne skupienie. W innym wypadku upragniony awans może wymknąć się na przysłowiowej ostatniej prostej.

Aris – Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

Pamiętajcie, że Aris – Raków Częstochowa typy to tylko wierzchołek góry lodowej. Równie istotne są kursy na omawiany pojedynek. Tym razem wzięliśmy je wprost z oferty firmy Betclic:

Gdzie oglądać Aris – Raków Częstochowa? Transmisja

Mecze kwalifikacyjne z udziałem polskich drużyn na antenach Telewizji Polskiej to już niemal tradycja. Oprócz relacji na kanale TVP Sport stosowna transmisja pojawi się tym razem również na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. O której Aris – Raków Częstochowa? Początek spotkania zaplanowano na godz. 19:00 w dniu 15 sierpnia 2023 roku.