Arka Gdynia – Chrobry Głogów typy, kursy, analiza i transmisja

Nieskrywanym celem Żółto-niebieskich jest ponowna gra w futbolowej elicie. Czy podopieczni Ivana Djurdjevica przypadkiem nie staną im jednak na przeszkodzie? Arka Gdynia – Chrobry Głogów typy, kursy, analiza i transmisja.

Arka Gdynia – Chrobry Głogów typy warte uwagi

Jakie Arka Gdynia – Chrobry Głogów zakłady wymagają szczególnej uwagi u obstawiających? Tego dowiecie się z poniższego akapitu:

Doświadczenie może pomóc

Już sam awans do baraży o Ekstraklasę jest dla ekipy Chrobrego olbrzymim sukcesem. Zespół z Głogowa ani razu w swojej ponad 75-letniej historii nie miał bowiem sposobności gry na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Można więc rzec, że Arka ma swoistą przewagę nad swoim rywalem jeszcze przed pierwszych gwizdkiem tych zmagań. Arka Gdynia – Chrobry Głogów kursy na wygraną gospodarzy idealnie zresztą to obrazują. Nie chce nam się wierzyć, że Arkowcy wypuszczą z rąk tę olbrzymią szansę. Po dziewięćdziesięciu minutach to ich ręce muszą powędrować ku górze. Nie ma innej opcji.

arka gdynia chrobry glogow typy 26 05 2022

Po przeczytaniu kilku poprzednich zdań mogliście odnieść mylne wrażenie, iż całkowicie lekceważymy w tym meczu ekipę z Głogowa. Nic bardziej mylnego. Niespodzianka może tu mieć miejsce. Wierzymy, że Chrobry nie podda się bez walki i podejmie rzucone przez gdynian rękawice. To prawdopodobnie zmusi podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza do pokazania pełni swoich możliwości i zaaplikowania rywalom bramki zarówno w pierwszych, jak i drugich czterdziestu pięciu minutach zmagań.

Wyniki bezpośrednich starć

Arka oraz Chrobry stawali w przeszłości do bezpośrednich bojów już wielokrotnie. Zdecydowanie częściej górą byli gdynianie, lecz trzeba przyznać, że ostatnimi czasy “karta” się nieco odwróciła:

  • Chrobry – Arka 1:0
  • Arka – Chrobry 0:2
  • Chrobry – Arka 0:3

Gdzie z meczu Arka Gdynia – Chrobry Głogów transmisja?

Relacja na żywo z tego niezwykle interesującego pojedynku będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport.

Najczęściej zadawane pytania

  • Arka Gdynia – Chrobry Głogów typy, o co warto się zakładać?

Naszym skromnym zdaniem należy przyjrzeć się nieco bliżej zakładom związanym ze zdobyczą bramkową, a także ewentualnym triumfie ekipy z Gdyni.

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Arka Gdynia – Chrobry Głogów?

Zasadą baraży do Ekstraklasy jest to, iż gospodarzem rywalizacji jest zawsze ta drużyna, która podczas sezonu zasadniczego zajęła wyższą pozycję w lidze. Z tego też powodu czwartkowa potyczka będzie miała miejsce na gdyńskim GOSiRze.