Arka Gdynia – Chrobry Głogów typy i składy – 7 sierpnia 2021

Arka Gdynia – Chrobry Głogów typy i składy – 7 sierpnia 2021

W drugiej kolejce Fortuna 1. Ligi zagrają ze sobą czwarta i jedenasta drużyna zeszłego sezonu. Kto wygra? Zobacz nasze na Arka – Chrobry typy bukmacherskie!

Typy za darmo na Arka – Chrobry

Widoczne typy są neutralne. Nie kibicujemy żadnej z drużyn, a nasze na mecz Arka – Chrobry prognozy bukmacherskie oparliśmy o nasze doświadczenie, ostatnie wyniki oraz dane statystyczne. Pamiętaj, aby przed tym, zanim postawisz zakłady, sprawdzić poniżej aktualność prezentowanych kursów bukmacherskich.

Arka Gdynia wygra z Chrobrym

Choć co prawda na inaugurację ligi, Arka Gdynia tylko zremisowała u siebie ze znacznie niżej notowanym Zagłębiem Sosnowiec, a Chrobry Głogów rozprawił się na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn, to nie mamy wątpliwości, że tym razem górą będzie Arka. Czwarta drużyna zeszłego sezonu Fortuna 1. Ligi znów myśli poważnie o powrocie do PKO BP Ekstraklasy i dobrze byłoby wygrywać z takimi rywalami, jak Chrobry. Statystyki też przemawiają za Arką. Gdynianie nie przegrali w żadnym z ostatnich ośmiu bezpośrednich meczów przeciwko Chrobremu. Ostatnie spotkanie wygrali aż 3:0 i to na terenie rywali. Dlatego nie ma innej możliwości i na mecz Arka – Chrobry typy dajemy na czystą jedynkę.

BTTS – NIE

Jesteśmy też zdania, że w tym meczu strzelać do bramki będzie tylko jedna drużyna – Arka Gdynia. Gdynianie w żadnym z czterech ostatnich zwycięskich meczów przeciwko Chrobremu nie stracili ani jednej bramki. Na przekroju całego zeszłego sezonu Arka straciła łącznie tylko 32 gole i zachowanie czystego konta przeciwko Chrobremu może ułatwić im wyśrubowanie tego rekordu w kampanii 2021/2022 Fortuna 1. Ligi. Arka dysponuje wystarczającą jakością w defensywie, aby odeprzeć ataki głogowian. Łącząc to z faktem, że na to, że obie drużyny nie strzelą w meczu Arka – Chrobry kursy są wysokie, to aż prosi się postawić takie zakłady. I to też polecamy zrobić.

Arka wygra mecz 2:0

Idąc tropem wygranej Arki, braku straconego gola, stawiamy na dokładny wynik 2:0. Jest to nieco ryzykowny zakład, ale analizując kursy bukmacherskie oraz zwycięstwa Arki w Fortuna 1. Lidze, wszystko wskazuje na to, że to jak najbardziej prawdopodobny wynik.

Co w trawie piszczy? Sytuacja kadrowa przed Arka – Chrobry

Arka Gdynia - Chrobry Głogów typy

Szkoleniowcy obu drużyn mogą skorzystać ze swoich wszystkich najważniejszych graczy. Dlatego też przed gwizdkiem w meczu Arka – Chrobry typy są dość przejrzyste i nie mamy wątpliwości na kogo postawić. To dopiero druga kolejka sezonu, a więc żółte kartki otrzymane przez Práznovský'ego i Bochnaka (Chrobry) oraz Stępnia i Dobrotkę (Arka) w pierwszym meczu sezonu nie dyskwalifikują ich z gry w spotkaniu Arka Gdynia – Chrobry Głogów.

Arka – Chrobry składy

Nie spodziewamy się zbyt wielu roszad w wyjściowych jedenastkach Arki i Chrobrego. Być może szkoleniowcy zdecydują się na 2-3 zmiany personalne i wpuszczą od pierwszej minuty graczy, którzy odpowiednio przeciwko Zagłębiu Sosnowiec oraz Stomilowi Olsztyn wchodzili z ławki. Nie powinno to jednak znacząco wpłynąć na obraz gry.

Ostatnie wyniki

Wiesz już jakie mamy na Arka – Chrobry typy, a spójrzmy jak ostatnio wypadały obie drużyny. Arka na inaugurację ligi, jak już nadmieniliśmy, zremisowała 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec. Wcześniej zanotowała dobre wyniki w meczach kontrolnych – wygrane 3:1 z Hapoelem Tel Aviv, 2:1 z Gónikiem Zabrze, 2:0 z Lechem Poznań oraz remis 1:1 z Sigmą Ołomuniec. Chrobry wygrał w pierwszej kolejce 2:1 ze Stomilem, a wcześniej towarzysko przegrał 0:2 z Miedzią czy wygrał 2:0 z Podbeskidziem.

O której godzinie mecz i transmisja Arka – Chrobry?

Piłkarze wybiegną na boisko 7 sierpnia. Pierwszy gwizdek rozbrzmi o 20:30, a transmisję przeprowadzi Polsat Sport. Transmisja online Arka – Chrobry dostępna będzie na Ipla TV. Już teraz sprawdź we wstępie tekstu nasze na Arka – Chrobry typy i analizy. Stawiaj zakłady rozsądnie!

Gdzie najlepiej obstawiać Arka – Chrobry? Bukmacherzy, których polecamy

Zalecamy zakłady na Arka – Chrobry w STS, Fortunie lub LVBET. Porównaliśmy bukmacherów i u nich, oferta jest najlepsza, a kursy wypadają najbardziej korzystnie. Pamiętaj, że u każdego z nich możesz otrzymać bonus na start. Kliknij w linki we wstępie tekstu, aby zapisać się po bonus i obstawiać mecz Arka – Chrobry.