Arka Gdynia – GKS Tychy typy i kursy (20.08.2023)

Niesamowicie ciekawie zapowiada się niedzielny pojedynek Fortuna 1. Ligi nad Morzem Bałtyckim. Sprawdźcie nasze na potyczkę Arka Gdynia – GKS Tychy typy i analizy.

Arka Gdynia – GKS Tychy typy i przewidywania

Za nami już kilka ciekawych spotkań rozegranych na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Wśród pozytywnych zaskoczeń początkowej fazy sezonu wymienić można z pewnością drużynę gości niedzielnej potyczki nad Bałtykiem. Przedstawione przez nas na pojedynek Arka Gdynia – GKS Tychy typy wybraliśmy w oparciu o analizę statystyk z poprzednich spotkań obydwu teamów.

Arka Gdynia - GKS Tychy typy

Piłkarze Arki Gdynia praktycznie do ostatnich kolejek minionej kampanii bili się o możliwość wzięcia udziału w barażach o awans. Finalnie zakończyli oni sezon 2022/2023 na 8. pozycji z dorobkiem 48. oczek. Podopieczni Wojciecha Łobodzińskiego kampanię 2023/2024 rozpoczęli średnio. Po 4. meczach zgromadzili oni na swoim koncie 5. oczek na co złożył się bilans zwycięstwa, 2. remisów i porażki. Żółto- Niebiescy obecnie zajmują 9. lokatę. Czy w najbliższych meczach Gdynianie zaczną notować więcej zwycięstw?

Absolutna rewelacja początku tego sezonu, tak w najbardziej dosadny sposób opisać można drużynę GKS-u Tychy. Po słabej poprzedniej edycji rozgrywek Fortuna 1. Ligi gdzie Tyszanie z dorobkiem 39. oczek zajęli odległą, 13. lokatę u progu nowego sezonu podopieczni Dariusza Banasika grają świetnie. W 4. pierwszych kolejkach nie zaznali oni jeszcze goryczy porażki wygrywając z Polonią, Stalą Rzeszów, Odrą Opole i Wisłą Kraków.

Naszym zdaniem niedzielna potyczka w Gdyni zakończy się triumfem gości. Nie dość, że w tym sezonie nie przegrali oni jeszcze ani jednego starcia to wygrali oni aż 7. z ostatnich 10. meczów rozegranych na wyjeździe. Liczymy na emocjonujące spotkanie pełne goli. Stawiamy na powyżej 2.5 bramek. Taka sytuacja miała miejsce w 9. z 15. meczów rozegranych ostatnio przez gospodarzy niedzielnego pojedynku- Arkę Gdynia.

Arka Gdynia – GKS Tychy ostatnie wyniki

Tak prezentują się rezultaty z ostatnich spotkań obydwu zespołów.

Ostatnie mecze Arki Gdynia

 • Stal Rzeszów – Arka Gdynia 2:3
 • Arka Gdynia – Polonia Warszawa 2:3
 • Górnik Łęczna – Arka Gdynia 0:0

Ostatnie mecze GKS-u Tychy

 • GKS Tychy – Wisła Kraków 1:0
 • Odra Opole – GKS Tychy 0:2
 • Stal Rzeszów – GKS Tychy 1:2

Arka Gdynia – GKS Tychy bezpośrednie mecze

Wszystkie poprzednie 12. pojedynków bezpośrednich rozegrane zostało na szczeblu I Ligi.

 • GKS Tychy – Arka Gdynia 2:2
 • Arka Gdynia – GKS Tychy 5:0
 • GKS Tychy – Arka Gdynia 0:2

Zdecydowanie częściej ze zwycięstwa w tych meczach cieszyli się piłkarze znad Bałtyku. Jak będzie tym razem?

Arka Gdynia – GKS Tychy kursy bukmacherskie

Nasze na mecz Arka Gdynia – GKS Tychy typy znajdziecie powyżej. Bukmacherzy w roli faworyta widzą jednak gospodarzy.

 • Wygrana Arki Gdynia: 1.80
 • Remis: 3.75
 • Wygrana GKS-u Tychy: 4.15

Gdzie oglądać Arka Gdynia – GKS Tychy? Transmisja

O której Arka Gdynia – GKS Tychy i kiedy? Początek meczu w niedzielę, 20 sierpnia o godzinie 12:40. Transmisja dostępna będzie w Polsacie Sport Extra jak i w serwisie statscore po wykupieniu ppv oraz na platformie Polsat Box Go.