Arka Gdynia – Miedź Legnica typy i kursy (17.09.2023)

Ostatnie, niedzielne starcie w ramach rozgrywek Fortuna 1. Ligi rozegrane zostanie nad Morzem Bałtyckim. Sprawdźcie na Arka Gdynia – Miedź Legnica typy i wykorzystajcie je podczas obstawiania zakładów.

Arka Gdynia – Miedź Legnica typy i przewidywania

Po krótkiej przerwie spowodowanej meczami reprezentacji w ramach eliminacji do przyszłorocznego EURO wracają rozgrywki ligowe. Również zaplecze Ekstraklasy wznawiają grę. Przedstawione przez nas na ciekawie zapowiadające się starcie Arka Gdynia – Miedź Legnica typy wybraliśmy w oparciu o ligowe statystyki.

Arka Gdynia - Miedź Legnica typy

Ekipa Arki Gdynia w poprzednim sezonie do samego końca walczyła o możliwość zagrania w barażach o Ekstraklasę. Ostatecznie ta sztuka nie udała się Żółto- Niebieskim. Od początku trwającej kampanii Gdynianie nijak nie przypominają zespołu sprzed kilku miesięcy. Po rozegraniu siedmiu meczów podopieczni Wojciecha Łobodzińskiego legitymują się bilansem dwóch zwycięstw, dwóch remisów i trzech porażek. Zgromadzone osiem oczek plasuje ich na dość odległej, jedenastej pozycji.

Zespół Miedzi Legnica to tegoroczny spadkowicz z najwyższej klasy rozgrywkowej, który był zdecydowanie najgorszym zespołem Ekstraklasy poprzedniego sezonu. Od startu kampanii 2023/2024 zespół z województwa dolnośląskiego jest jednym z lepszych zespołów Fortuna 1. Ligi. Po siedmiu meczach mają oni na swoim koncie piętnaście oczek i z bilansem czterech zwycięstw i trzech remisów plasują się na trzeciej pozycji.

Według nas niedzielny pojedynek nad Bałtykiem zakończy się remisem lub triumfem ekipy gości. Spoglądając w statystyki widzimy, że taka sytuacja miała miejsce we wszystkich, siedmiu pojedynkach Miedzi rozegranych w tym sezonie w Fortuna 1. Lidze. Uważamy, że goście będą prowadzić grę od pierwszych minut co zakończy się pierwszym golem na ich konto. Taki scenariusz występował w ośmiu z dziesięciu ostatnich meczów Legniczan na wyjeździe.

Arka Gdynia – Miedź Legnica ostatnie wyniki

Zachęcamy do zapoznania się z ostatnimi wynikami obydwu zespołów.

Ostatnie wyniki Arki Gdynia

 • Odra Opole – Arka Gdynia 1:0
 • Wisła Kraków – Arka Gdynia 5:1
 • Arka Gdynia – GKS Tychy 2:0

Ostatnie mecze Miedzi Legnica

 • Miedzi Legnica – Wisła Kraków 1:1
 • GKS Tychy – Miedź Legnica 0:0
 • Miedź Legnica – Stal Rzeszów 2:1

Arka Gdynia – Miedź Legnica bezpośrednie mecze

Historia bezpośrednich pojedynków sięga 2012 roku. Tak wyglądają ostatnie wyniki.

 • Arka Gdynia – Miedź Legnica 0:2
 • Miedź Legnica – Arka Gdynia 1:0
 • Miedź Legnica – Arka Gdynia 1:2

Drużyny te mierzyły się pomiędzy sobą na wielu szczeblach m.in. w Ekstraklasie czy Pucharze Polski.

Arka Gdynia – Miedź Legnica kursy bukmacherskie

Nasze na mecz Arka Gdynia – Miedź Legnica typy znajdziecie powyżej. Bukmacherzy w roli nieznacznych faworytów stawiają na gospodarzy.

 • Wygrana Arki Gdynia: 2.25
 • Remis: 3.50
 • Wygrana Miedzi Legnica: 3.10

Gdzie oglądać Arka Gdynia – Miedź Legnica? Transmisja

Kiedy i o której Arka Gdynia – Miedź Legnica? Mecz rozpocznie się w niedzielę, 17 września o godzinie 18:00 w Gdyni. Obejrzeć je będzie można na platformie Polsat Box Go oraz w serwisie statscore po wykupieniu dostępu.