Arka Gdynia – Motor Lublin typy i kursy na mecz (29.09.2023)

Poznajcie nasze Arka Gdynia – Motor Lublin typy na mecz nad morzem. W ciemno można zakładać, że rywalizacja zagwarantuje nam mnóstwo emocji. To praktycznie pewne!

Arka Gdynia – Motor Lublin typy i przewidywania

Pewnie sprawdziliście już nasze Arka Gdynia – Motor Lublin typy. Czas je precyzyjnie omówić. Uważamy, że w tym spotkaniu lepszy okaże się zespół z Gdyni. A wszystko za sprawą tego, iż gdynianie ostatnimi czasy prezentowali się lepiej niż Motor. Ekipa z Lublina przegrała trzy spotkania z rzędu. To chyba mówi samo za siebie i nie wymaga szerszego komentarza.

Arka Gdynia - Motor Lublin typy

Jednocześnie prognozujemy, że pierwszego gola zdobędzie Motor Lublin. Lubelska drużyna otwierała wynik trzech ostatnich meczów wyjazdowych w pierwszej lidze. To niezwykle wymowna statystyka.

Warto rzucić okiem na sytuację w tabeli ligowej. Motor Lublin obecnie zajmuje czwarte miejsce. Na koncie tego zespołu widnieje 16 punktów. Arka Gdynia jest natomiast jedenasta. Gdynianie mają za sobą zarówno bardziej, jak i mniej udane spotkania. Ogółem zgromadzili 11 “oczek”.

Arka Gdynia – Motor Lublin ostatnie wyniki

W ostatnich spotkaniach Arka Gdynia radziła sobie całkiem nieźle, choć przegrała jeden z meczów. Motor Lublin natomiast nie był w stanie przełamać złej passy.

Ostatnie mecze Arki Gdynia

 • Miedź Legnica – Arka Gdynia 0:2
 • Chrobry Głogów – Arka Gdynia 1:0
 • Arka Gdynia – Miedź Legnica 2:1

Ostatnie mecze Motoru Lublin

 • Motor Lublin – Puszcza Niepołomice 0:1
 • Motor Lublin – Wisła Kraków 1:4
 • GKS Tychy – Motor Lublin 2:0

Arka Gdynia – Motor Lublin bezpośrednie mecze

Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch drużyn miał miejsce 24 maja 2008 roku. Wtedy Arka Gdynia wygrała 2:1.

 • Motor Lublin – Arka Gdynia 1:2
 • Arka Gdynia – Motor Lublin 2:0

Wcześniej te dwie ekipy spotkały się 26 października 2007 roku, kiedy to Arka Gdynia również okazała się lepsza. Gdynianie rozprawili się z Motorem 2:0. Emocji nie brakowało i miejmy nadzieję, że tak będzie również tym razem.

Arka Gdynia – Motor Lublin kursy bukmacherskie

Znacie już nasze Arka Gdynia – Motor Lublin typy na mecz 10. kolejki Fortuna 1. ligi. A co w kontekście tego spotkania przeczuwają bukmacherzy? Oni w roli faworyta stawiają gdyńską Arkę.

 • Wygrana Arki Gdynia: 1,88
 • Remis: 3,65
 • Wygrana Motoru Lublin: 3,85

Gdzie oglądać Arka Gdynia – Motor Lublin? Transmisja

Do starcia Arka Gdynia – Motor Lublin dojdzie w ramach dziesiątej kolejki Fortuna 1. ligi. Rywalizacja została zaplanowana na 29 września 2023 roku. O której Arka Gdynia – Motor Lublin początek zmagań nad morzem? Rywalizacja ruszy o godz. 20:30.

Oczywiście dostępna będzie transmisja telewizyjna. Pojedynek Arki z Motorem będzie można oglądać na kanale Polsat Sport.

A czy będzie również stream online? Oczywiście, jak najbardziej tak. Przekaz live z tego pojedynku znajdziecie na Polsat Box Go. By oglądać mecz w tym miejscu, trzeba mieć wykupioną subskrypcję.