Arka Gdynia – Widzew Łódź typy i składy – 18 sierpnia 2021

Arka Gdynia – Widzew Łódź typy i składy – 18 sierpnia 2021

Arka Gdynia, która zażegnała kryzys z początku sezonu, tym razem zagra z niepokonanym Widzewem Łódź. Co z tego wyjdzie? Sprawdź nasze na Arka – Widzew typy!

Darmowe typy i analizy na mecz Arka Gdynia – Widzew Łódź

Sprawdź nasze najnowsze prognozy, przeczytaj analizy i obstawiaj mecz Arki z Widzewem! Życzymy powodzenia!

Stawiamy na remis

W meczu Arka – Widzew typy dajemy na remis. Widzew Łódź co prawda wygrał wszystkie trzy mecze w tym sezonie, ale i Arka Gdynia gra coraz lepiej. Gdynianie po remisie i porażce na inauguracje, wreszcie zainkasowali trzy punkty w poprzedniej serii spotkań. Remis to naszym zdaniem najbardziej prawdopodobny rezultat, jeśli spojrzymy w statystyki. Aż 5 z ostatnich 8 meczów Arka Gdynia – Widzew Łódź zakończyło się remisem, w tym ostatni. Arka nie przegrała swoich 12 z 15 ostatnich meczów z Fortuna 1. Lidze. Widzew, który jest w świetnej formie czeka więc ciężka przeprawa.

Powyżej 1.5 bramki

Spodziewamy się też, że zobaczymy w Gdyni minimum 2 gole. Sprawdzając przed meczem Arka – Widzew kursy, aż grzechem byłoby nie spróbować tego zakładu. Zwłaszcza, że w 5 z ostatnich 8 bezpośrednich meczów Arki i Widzewa padły co najmniej 2 bramki. Świadkami co najmniej dwóch goli byliśmy też w każdym meczu ligowym Widzewa w tym sezonie Fortuna 1. Ligi i w 2 z 3 meczów Arki Gdynia. Mało tego, 7 z ostatnich 10 meczów Arki przed własną publiką kończyło się wynikami over 1.5 bramki. Jak widzisz zatem, na mecz Arka – Widzew typy na ponad 1.5 gola są jak najbardziej uzasadnione i w tym też kierunku podążamy.

Wynik 1:1

Ciekawie wyglądają również kursy bukmacherskie na dokładny wynik meczu Arka Gdynia – Widzew Łódź. Skoro remis i powyżej 1.5 bramki, to na myśl nasuwa się nam rezultat 1:1. Takim oto wynikiem kończyły się już 2 z ostatnich 5 remisów pomiędzy Arką, a Widzewem. Arka zremisowała też 1:1 na inaugurację Fortuna 1. Ligi. Liczymy, że historia zatoczy koło.

Rzut oka na sytuację kadrową przed Arka Gdynia – Widzew Łódź

W tym sezonie Arka musi sobie radzić bez Rafała Wolsztyńskiego, który odszedł do fińskiej ekstraklasy. Gdynianie po rewolucji w wyjściowym składzie wygrali w ostatniej kolejce, więc tym razem powinni wyjść w podobnym zestawieniu. To, co szczególnie cieszy to fakt, że na Arka – Widzew składy będą mogły być najsilniejsze, bowiem w żadnej z drużyn nie ma nowych kontuzji.

Arka – Widzew składy

Mamy też prognozowane jedenastki na zbliżający się mecz. Oto one:

Arka Gdynia: Krzepisz – Kasperkiewicz, Marcjanik, Dobrotka, Kobacki, Deja, Bednarski, Adamczyk, Marcus, Żebrowski, Siemiaszko (Czubak).

Widzew Łódź: Wrąbel – Stępiński, Dejewski, Nowak, Zieliński, Hanousek (Letniowski), Kun, Tetteh, Michalski, Gołębiowski, Tomczyk.

Ostatnie wyniki

Widzew ma na koncie komplet, 9 punktów po trzech kolejkach Fortuna 1. Ligi. W ostatniej kolejce łodzianie wygrali przed własną publicznością 2:0 z Chrobrym Głogów. Z kolei Arka ma w dorobku 4 punkty, a na pierwsze ligowe zwycięstwo czekała do trzeciej kolejki, kiedy w ostatnim meczu pokonała na wyjeździe 1:0 Stomil Olsztyn. Już teraz wiesz, dlaczego przed Arka – Widzew typy kierujemy na podział punktów.

Gdzie z meczu Arka – Widzew transmisja na żywo?

Standardowo, mecze Fortuna 1. Ligi transmitowane są na antenach Polsat Sport oraz w internecie na Ipla TV. Pierwszy gwizdek 18 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:30.

Gdzie postawić na Arka – Widzew zakłady? Najwyższe kursy bukmacherskie

Porównaliśmy bukmacherów przed meczem Arka – Widzew. Typy to jedno, ale musisz też wiedzieć, gdzie znajdziesz najwyższe kursy. W momencie tworzenia tego tekstu liderem rynku były STS, LVBET oraz Fortuna. Porównaj ich oferty bezpośrednio przed wysłaniem zakładów.