Arka – ŁKS Łódź typy, zakłady, transmisja i zapowiedź

Przed nami świetnie zapowiadający się mecz na szczeblu Fortuna 1. Ligi. Arka Gdynia zmierzy się z ŁKS-em Łódź. Zobacz naszą zapowiedź i przewidywania.

Typy na Arka Gdynia – ŁKS Łódź (27.04.2022)

Na sam początek zobacz na mecz Arka – ŁKS Łódź typy i kursy wystawione przez zakłady bukmacherskie na wymienione zdarzenia.

Gdynianie w pogoni za fotelem wicelidera

Arka Gdynia zadziwia wszystkich na wiosnę. Wreszcie gra tak, jak kibice oczekują. Wystarczy wskazać, że Arka wygrała pięć ostatnich ligowych spotkań, a od 10 jest niepokonana. Zaowocowało to tym, że gdynianie są coraz bliżej pozycji wicelidera, którą zajmuje Widzew Łódź. Arka ma już w garści baraże o awans do Ekstraklasy, ale chce się bić o bezpośredni awans. Prezentując taką formę, wszystko jest możliwe. Najbliższym rywalem, który będzie chciał jej urwać punkty jest ŁKS. Łodzianie grają mocno w kratkę, a ich forma jest daleka od oczekiwań włodarzy i kibiców klubu. Łodzianie wypadli ze strefy baraży o Ekstraklasę i muszą zacząć punktować, jeżeli nie chcą stracić dystansu. O to może być jednak ciężko. Nie dość, że Arka notuje fenomenalną serię, to ŁKS gra słabo. Łodzianie wygrali tylko 1 z 5 ostatnich meczy ligowych, przegrywając także w ostatniej kolejce przeciwko Chrobemu Głogów.

arka łks łódź typy

Nie może więc dziwić, że na spotkanie Arka – ŁKS Łódź typy wystawiamy na wygraną gospodarzy. Spodziewamy się, że Arka dopisze do swojego konta kolejne trzy punkty. ŁKS jest w kryzysie, a trudny teren w Gdynii nie sprzyja przełamaniu. Stawiamy też na Arka – ŁKS Łódź typy na to, że gospodarze przynajmniej dwa razy znajdą drogę do bramki rywali. Dlaczego tak może się stać? Arka w każdym z ostatnich dziesięciu meczy ligowych zdobywała minimum po dwa gole. Fenomenalna skuteczność nie wzięła się znikąd. Gdynianie dysponują ogromną siłą rażenia i zapewne przeciwko znajdującemu się w kryzysie ŁKS-owi będą chcieli kolejny raz udowodnić swoją skuteczność.

Ostatnie bezpośrednie wyniki

 • ŁKS – Arka 1:0
 • Arka – ŁKS 0:1
 • ŁKS – Arka 1:2

Ostatnie mecze Arki Gdynia

 • Korona – Arka 1:2
 • Arka – GKS Jastrzębie 3:2
 • Puszcza – Arka 2:3

Ostatnie mecze ŁKS-u Łódź

 • ŁKS – Chrobry 0:1
 • Zagłębie Sosnowiec – ŁKS 0:0
 • ŁKS – Sandecja 3:2

Co prawda, widać, że ostatnie dwa bezpośrednie mecze padły łupem łodzian, ale to pewna historia, a obecna forma obu ekip zdecydowanie wskazuje na korzyść gdynian.

Czy będzie mecz Arka – ŁKS Łodź w telewizji?

Ze spotkania Arka – ŁKS Łódź transmisja telewizyjna będzie dostępna za pośrednictwem kanału Polsat Sport News. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 20:30.

Najczęściej zadawane pytania

 • Kto jest faworytem nadchodzącego spotkania?

Naszym zdaniem faworytem i to zdecydowanym jest Arka Gdynia.

 • Gdzie obejrzeć mecz Arka Gdynia – ŁKS Łódź.

Polsat Sport News od godziny 20:30.

Zobacz Sandecja – Podbeskidzie.