Arka – Resovia typy i zakłady bukmacherskie – 23.10.2021

Przed nami ciekawie zapowiadający się mecz Fortuna 1. ligi w Gdyni. W tym materiale pokażemy wam Arka – Resovia typy, które mają dużą szansę na sprawdzenie się.

Te typy bukmacherskie na mecz Arka Gdynia – Apklan Resovia warto wziąć pod uwagę

Ambicja obu zespołów na pewno jest mocno podrażniona. Przegrały one bowiem swoje ostatnie mecze. Kto dzisiaj zdoła się zrehabilitować? Oto nasze Arka – Resovia typy.

Arka - Resovia typy
Na jednym golu się nie skończy

Podpowiadamy, że warto wziąć pod uwagę Arka – Resovia zakłady na liczbę goli. Naszym zdaniem na jednym trafieniu w tym przypadku absolutnie się nie skończy. Skąd takie przewidywania? Wszystko dlatego, że 11 z ostatnich 15 meczów z udziałem Arki zakończyło się co najmniej dwiema bramkami.

Gospodarze otworzą wynik

Resovia straciła pierwszego gola w dziewięciu z ostatnich piętnastu meczów. Jest duże prawdopodobieństwo, że tak stanie się także i tym razem. Podsuwamy zatem Arka – Resovia typy, by w tym przypadku postawić na gospodarzy.

Triumf Arki Gdynia

A może twoją uwagę przykują Arka – Resovia kursy na wynik spotkania? Tutaj można typować, że trzy punkty zostaną w Gdyni. Arka wygrała bowiem sześć z ostatnich dziesięciu meczów na własnym obiekcie.

Sytuacja zdrowotna w Arce i Resovii

Nie ma poważniejszych sygnałów o nowych kontuzjach w Arce Gdynia. Podobnie zresztą sytuacja wygląda z Apklan Resovią. Nie oznacza to oczywiście, że wszyscy zawodnicy są sprawni w stu procentach, co sprawia, że Arka – Resovia składy mogą nie być optymalne.

Oni strzelali najczęściej

Jeżeli chodzi o liczbę goli, to do tej pory dla Arki Gdynia najczęściej trafiał Czubak (6 razy). W zespole Resovii pod tym kątem wyróżniał się natomiast Komor (3 trafienia).

Jak im szło dotychczas?

Arka Gdynia do tej pory odnotowała sześć wygranych, dwa remisy, a także pięć porażek. Gdynianie w sumie mają na swoim koncie 20 punktów.

W ostatnim czasie prezentowali dość nierówną formę. W trzech ostatnich spotkaniach raz przegrali, raz zremisowali i raz zwyciężyli. Gdynianie na pewno celują w to, by ustabilizować formę na możliwie jak najwyższym poziomie.

A co z Resovią? Ten zespół w trwających rozgrywkach Fortuna 1. ligi zapisał na swoim koncie 15 „oczek”. Na ten dorobek złożyły się cztery zwycięstwa, trzy podziały punktów i sześć przegranych.

Resovia w ostatnich trzech meczach zanotowała sześć punktów – dwukrotnie wygrywała, a raz musiała uznać wyższość rywala.

Czy mecz Arka – Resovia będzie transmitowany?

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie mogą zjawić się na stadionie. Mecz będzie pokazywany na platformie Polsat Box Go. Arka – Resovia transmisja jest jednak płatna.

Obstawiasz mecz Arka – Resovia? Podpowiadamy, u kogo

Jeżeli chcesz obstawić sobotni mecz w Gdyni, to zalecamy zapoznanie się z ofertą takich bukmacherów jak LVBET, STS czy Fortuna. Gwarantują oni profesjonalną obsługę klienta i szeroki wachlarz wydarzeń.

Najważniejsze pytania przed spotkaniem w Gdyni

  • O której początek meczu Arka – Resovia?
    Sobotni mecz rozpocznie się o 15:00.
  • Jakim wynikiem zakończyło się poprzednie starcie tych zespołów?
    Poprzednio te dwie ekipy spotkały się 14 maja 2021 roku. Wówczas Arka wygrała 1:0.