Arka – Stomil typy oraz zapowiedź ✔️ 5.12.2021

W niedzielę dojdzie do ciekawie zapowiadającego się meczu Arka Gdynia – Stomil Olsztyn. Kto powiększy swój dotychczasowy dorobek punktowy? Prezentujemy godne uwagi Arka – Stomil typy.

Typy na mecz Arka Gdynia – Stomil Olsztyn

Przed wizytą u bukmachera, warto rzucić okiem na dobre Arka – Stomil typy. Znajdziesz je w naszym materiale. Podpowiadamy, jakie zakłady wziąć pod uwagę.

Arka Stomil typy

Wygrana Arki

Naszym zdaniem w tym meczu zwycięży Arka Gdynia. Takie Arka – Stomil typy mają sens chociażby z uwagi na to, że gdynianie pokonywali zespół z Olsztyna w trzech z ostatnich pięciu spotkań. Widać, że mają receptę na wygrywanie z tą ekipą.

Trafiać będzie tylko jeden zespół

Przewidujemy, że tutaj bramki będą padać wyłącznie z jednej strony. Dlaczego tak? Ponieważ aż w trzech z ostatnich pięciu meczów Arki Gdynia strzelała tylko jedna drużyna. To bardzo wymowna statystyka.

Mniej niż trzy gole

Typujemy, że w tym spotkaniu odnotujemy co najwyżej dwie bramki. Podsuwając taką propozycję uwzględniliśmy to, że w 9 z ostatnich 15 meczów Arki mieliśmy mniej niż trzy gole.

Faworyt nie zawiedzie?

Za faworyta tegoż pojedynku uznać należy Arka Gdynia. W tabeli ta drużyna jest obecnie dziesiąta. Na pierwszoligowym froncie odnotowała osiem zwycięstw, dwa remisy, a także dziewięć porażek, co daje w sumie 26 punktów.

Stomil Olsztyn w zestawieniu Fortuna 1. ligi zajmuje odległą, dopiero szesnastą pozycję. Olsztynianie zgromadzili 16 „oczek”. Na ten dorobek złożyło się pięć triumfów, remis oraz dwanaście porażek.

Oni strzelali najwięcej

Gdy analizujemy Arka – Stomil składy, szybko w oko rzucają się nazwiska czołowych strzelców. Dla ekipy z Gdyni do tej pory najczęściej trafiali Adamczyk i Czubak (po sześć goli), a po przeciwnej stronie barykady najskuteczniejsi byli Mikita oraz Moneta (po pięć bramek).

Ostatnie wyniki

W ostatnich dwóch meczach Arka przegrywała. Gdynianie na pewno są podrażnieni i będą szukali szans na rehabilitację. Stomil natomiast w zeszłej kolejce przegrał, a wcześniej zwyciężył.

Ostatni pojedynek tych dwóch ekip odbył się 14 sierpni 2021 roku. Wówczas Arka wygrała 1:0. We wcześniejszym spotkaniu też triumfowali gdynianie – 2:0.

Kiedy i o której Arka – Stomil transmisja?

Mecz został zaplanowany na niedzielę. Początek o godzinie 12:40, a transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport. Oczywiście prowadzona będzie również Arka – Stomil transmisja online na Polsat Box Go.

Gdzie najlepsze Arka – Stomil kursy?

Najlepsze Arka – Stomil kursy znajdziesz u takich bukmacherów jak LVBET, forBET oraz STS. Gwarantują oni również profesjonalną obsługę i szeroką ofertę.

Kluczowe pytania dot. meczu

  • Gdzie transmisja?
    Na Polsacie Sport.
  • Kto jest faworytem?
    Za faworyta trzeba uznać Arkę Gdynia.