Arsenal Londyn – Liverpool typy, kursy, analiza 16/03/2022

Wicelider kontra czwarta drużyna w stawce. Kto podczas tego pojedynku zachować nieco więcej zimnej krwi? Arsenal Londyn – Liverpool typy, kursy, analiza. Serdecznie zapraszamy.

Arsenal Londyn – Liverpool typy warte uwagi

Tradycyjnie w niniejszym akapicie znajdziecie nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie:

arsenal londyn liverpool typy

Obie drużyny strzelą gola

Wystarczy szybki rzut oka na parę ostatnich wyników uzyskiwanych przez obydwie drużyny, aby dojść do wniosku, iż zakład mówiący o tym, że zarówno Arsenal jak i Liverpool strzelą gole jest zakładem najpewniejszym w całym akapicie Arsenal Londyn – Liverpool typy.

Powyżej 9 rzutów rożnych 

Gdy jedną ze stron rywalizacji są The Reds, to absolutnym przymusem jest publikacja propozycji związanej z rzutami rożnymi. Przy bardzo dobrych wiatrach podaną linię goście są w stanie pokryć w pojedynkę. Uważamy jednak, że coś od siebie dołożą także londyńczycy. Wszak w całkowitą dominację ekipy z miasta Beatelsów zdecydowanie nie wierzymy.

Salah bądź Odegaard zdobędą bramkę

arsenal londyn liverpool typy

Spotkania takie jak to są idealnym miejscem na udowodnienie swoje wartości przez pierwszoplanowe postacie w zespołach. Z uwagi na to, iż być może trwający sezon będzie pożegnalnym w wykonaniu Mohameda Salaha, to Egipcjanin zechce z pewnością jeszcze kilkukrotnie przypomnieć o sobie całej piłkarskiej Anglii. W składzie Kanonierów status gwiazdy powoli uzyskuje Martin Odegaard. Wydaje nam się, że młody Norweg spróbuje zagrozić tego wieczoru swojemu dużo starszemu koledze.

Arsenal Londyn – Liverpool kursy

Zdaniem polskich firm bukmacherskich większe szanse na triumf w tym pojedynku mają goście. Jeśli się z nimi zgadzacie, to warto rzucić okiem na kursy. Oferty poszczególnych podmiotów nieco różnią się bowiem od siebie:

Bukmacher Arsenal Remis Liverpool
Fortuna 3.70 3.85 1.95
STS 3.75 3.90 1.90
3 3.70 4.00 1.95
PZBUK 3.85 3.80 1.90
forBET 3.95 3.95 1.91

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Bardzo istotnym elementem każdej dobrze wykonanej analizy jest weryfikacja aktualnej formy drużyn. Wyjątkowo pomocne w tym aspekcie może być sprawdzenie danych, jakie zawarliśmy dla Was w poniższej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Arsenal – Liverpool 0:2 (20 stycznia 2022)
Liverpool – Arsenal 0:0 (13 stycznia 2022)
Liverpool – Arsenal 4:0 (20 listopada 2021)
5 ostatnich spotkań Arsenalu
Arsenal – Leicester 2:0
Watford – Arsenal 2:3
Arsenal – Wolves 2:1
Arsenal – Brentford 2:1

Wolves – Arsenal 0:1
5 ostatnich spotkań Liverpoolu
Brighton – Liverpool 0:2
Liverpool – Inter 0:1
Liverpool – West Ham 1:0
Liverpool – Norwich 2:1
Chelsea – Liverpool 0:1

Arsenal Londyn – Liverpool przewidywania

Gdyby starcie to miało miejsce kilka miesięcy wcześniej, to nawet przez moment nie zawahalibyśmy się w momencie wskazywania prawdopodobnego zwycięzcy. Sytuacja zmieniła się jednak o 180 stopni. Arsenal podobnie jak Liverpool kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Przy odrobinie szczęścia podopieczni Mikela Artety naprawdę mogą sprawić niespodziankę. Pytanie tylko, czy starczy im do tego odwagi.

Arsenal Londyn – Liverpool pytania od użytkowników

  • Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie Arsenal F.C. – Liverpool F.C. ?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie stacji Canal + Sport.

  • Czy Mohamed Salah wystąpi w tym meczu?

Nic nie wskazuje na to, jakoby najlepszy strzelec The Reds miał sensacyjnie opuścić niezwykle istotne starcie z Arsenalem.