Arsenal – Manchester City gdzie oglądać? Transmisja i stream online (08.10.2023)

Arsenal – Manchester City gdzie oglądać? Transmisja i stream online (08.10.2023)
fot. Icon Sport

Zdecydowanie największym hitem ósmej serii gier w Premier League jest pojedynek Arsenal – Manchester City. Gdzie oglądać to starcie? Czy będzie dostępna transmisja online? Więcej w kilku poniższych akapitach. Serdecznie zapraszamy.

Gdzie obejrzeć Arsenal – Manchester City? Stream online

Spójrzmy prawdzie w oczy. Przeciętnego polskiego kibica interesuje tylko to, czy uda mu się znaleźć gdzieś Arsenal – Manchester City stream za free. Niestety w tej sytuacji jest to absolutnie niemożliwe. To oczywiście z uwagi na fakt, że za dostęp do platformy Viaplay trzeba konkretnie zapłacić. Koszt miesięcznej subskrypcji jest bardzo różny, jednak dolna kwota od której wszystko się zaczyna to jakieś 40 PLN.

Gdzie oglądać Arsenal – Manchester City? Transmisja

Jak wygląda kwestia relacjonowania w telewizji przebiegu potyczki Arsenal – Manchester City? Transmisja w TV nie jest tym razem dostępna. Canal + Sport nie dostał niestety prawa do przekazu na żywo z tego meczu.

Mistrz kontra uczeń

Przed nami kolejna odsłona bezpośredniego starcia pomiędzy niedawnymi parterami z ławki trenerskiej The Citizens. Trzeba przyznać, że Pep Guardiola należycie przygotował Mikela Artetę do pracy w zawodzie, gdyż ten prawie odebrał mu tytuł mistrza kraju w poprzednim sezonie. Niewykluczone, że w tym trwającym ponownie będzie toczony bratobójczy hiszpański pojedynek o najwyższe cele.

Wyrokowanie na tym etapie zmagań, kto zakończy kampanię na lokacie wyższej jest jak wróżenie z fusów. My więc takiego karkołomnego zadania się nie podejmujemy.

Zarówno w wyjściowych jedenastkach, jak i ogólnie szerokich składach Kanonierów oraz Obywateli jest mnóstwo piłkarskiej jakości. Miejmy więc nadzieję, że niedzielna batalia na The Emirates nie będzie jednym z najważniejszych meczów sezonu tylko z nazwy. Oby zawodnicy udowodnili na boisku, że określanie ich mianem głównych kandydatów do tytułu nie jest tylko czczą gadką.