Arsenal – Tottenham typy, kursy i zapowiedź (24.09.2023)

Walka o prym w północnym Londynie już dawno nie zapowiadała się tak interesująco. Sprawdźcie nasze Arsenal – Tottenham typy, aby dowiedzieć się, która z drużyn ma naszym zdaniem nieco większe szanse na końcowy sukces.

Arsenal – Tottenham typy i przewidywania

Zatrudnienie na stanowisku głównego szkoleniowca Kogutów Ange Postecoglou miało być zdaniem ekspertów jedną z najgorszych decyzji klubowych włodarzy w ostatnich latach. Jak bardzo te osoby się myliły, świadczą wyniki, jakie byli klubowi koledzy Harry'ego Kane'a uzyskali w paru niedawnych potyczkach na boiskach Premier League. Na Tottenham prawdziwy test dojrzałości jednak dopiero czeka.

Nie trzeba chyba zbytnio tłumaczyć, jak ważny dla kibiców jest rezultat tej rywalizacji. Typowanie tu końcowego rozstrzygnięcia to jak przysłowiowe wróżenie z fusów. Bezpieczniej będzie zatem założyć się o liczbę zdobytych goli, a raczej to, czy padną one zarówno po stronie gospodarzy, jak i gości. My jesteśmy zdania, że tak.

arsenal-tottenham-typy

Zdecydowanie najpewniejsze Arsenal – Tottenham typy dotyczą jednak rzutów rożnych. Jeśli bowiem przeprowadziliście dokładną analizę tego starcia pod kątem statystycznym, to zapewne wiecie, że The Gunners mogą pochwalić się niezwykle imponującą średnią tych stałych fragmentów gry.

Na przestrzeni kilku dotychczasowych meczów ligowych Arsenal egzekwował ponad 9 kornerów w przeliczeniu na jeden mecz. Linia 9.5 rzutu rożnego powinna zostać zatem przekroczona przez oba zespoły bez choćby najmniejszego problemu.

Arsenal – Tottenham ostatnie wyniki

Już szybki rzut oka na ostatni wyniki uzyskiwane przez obydwie ekipy potwierdza jedno. Prawdopodobnie będą to jedne z najciekawszych derbów północnego Londynu od wielu, wielu lat. Kanonierzy udowodnili z PSV, że co jak co, ale strzelać to oni potrafią. Na miejscu defensorów Spurs delikatnie byśmy się zatem obawiali. Wszak wysoka porażka w meczu z odwiecznym rywalem będzie pamiętana przez bardzo długi czas.

Ostatnie mecze Arsenalu

 • Arsenal – PSV 4:0
 • Everton – Arsenal 0:1
 • Arsenal – Man Utd 3:1

Ostatnie mecze Tottenhamu

 • Tottenham – Sheffield Utd 2:1
 • Burnley – Tottenham 2:5
 • Fulham – Tottenham 2:1

Arsenal – Tottenham bezpośrednie mecze

 • Tottenham – Arsenal 0:2
 • Arsenal – Tottenham 3:1
 • Tottenham – Arsenal 3:0

W poprzedniej kampanii oba bezpośrednie pojedynki The Gunners oraz Tottenhamu padły łupem tych pierwszych. Przewaga podczas meczów nie była może zbyt wyraźna, ale ostatecznie liczy się przecież tylko wynik, a ten był akurat wyjątkowo korzystny dla podopiecznych Mikela Artety. Niewykluczone, że tym razem będzie to wyglądało bardzo podobnie.

Arsenal – Tottenham kursy bukmacherskie

Nasze Arsenal – Tottenham typy już znacie. Co natomiast z kursami bukmacherskimi? Spójrzcie do oferty Etoto, aby mieć nieco szerszy pogląd na całą sprawę:

 • Wygrana Arsenalu: 1.70 
 • Remis: 4.37
 • Wygrana Tottenhamu: 4.49

Gdzie oglądać Arsenal – Tottenham? Transmisja

Relacja live z tego pojedynku będzie oczywiście dostępna wyłącznie za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. Co natomiast z samą godziną rozpoczęcia meczu? O której Arsenal – Tottenham? Wedle wszelkich dostępnych informacji pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 15:00 w dniu 24 września 2023 roku.