Arsenal – Wolverhampton typy, kursy, zakłady 24/02/2022

Pojedynek Kanonierów z Wilkami to jedyne czwartkowe spotkanie, jakie świadkami będą wszyscy fani Premier League. Czy zgodnie z przewidywaniami będzie ono niezwykle wyrównane? Arsenal – Wolverhampton typy, kursy, zakłady.

Arsenal – Wolverhampton typy warte uwagi

Gdybyście mieli większe bądź też nieco mniejsze problemy z odnalezieniem ciekawych zakładów na omawiane starcie, to standardowo służymy Wam pomocą. Oto Arsenal – Wolverhampton typy:

arsenal wolverhampton typy

Dla prawdziwych fanatyków angielskiej ekstraklasy każdy kolejny artykuł odnoszący się do tych rozgrywek jest z pewnością nie lada gratką. Z tego też powodu podrzucamy jeszcze świeżutki link do tekstu poruszającego tematykę starcia Burnley oraz Tottenhamu.

Spotkanie zakończy się remisem

Mimo najszczerszych chęci bardzo trudno wskazać nam zwycięzcę tego pojedynku. W kilku poprzednich meczach zarówno Arsenal jak i Wolverhampton mieli bowiem częste przebłyski formy, aby kilka chwil później dać całkowitą plamę. Najsprawiedliwszym rezultatem byłby w takiej sytuacji remis. Czy piłkarze obu drużyn będą podobnego zdania? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niebawem.

Poniżej 2.5 goli

Druga najlepsza defensywa w całej ligowej stawce tym razem uda się do Londynu. Jej sforsowanie to zadanie piekielnie trudne, lecz jak najbardziej wykonalne. Atakujący The Gunners prawdopodobnie zdołają zniszczyć obronne zasieki swoich rywali, aczkolwiek naszym zdaniem stanie się to nie więcej niż raz.

Mniej niż 3.5 żółtej kartki

arsenal wolverhampton typy

Martin Atkinson jest raczej arbitrem, który pozwala graczom na naprawdę wiele. Bardzo rzadko podczas spotkań z jego udziałem sytuacja wymyka się spod kontroli. W trakcie piętnastu poprowadzonych w tym sezonie meczów zdecydował się na pokazanie tylko 33 żółtych kartek. Średnia wynosząca nieco ponad dwa żółte kartoniki jest tym samym jedną z najniższych pośród wszystkich sędziów w lidze. Mamy nadzieję, że podczas czwartkowej batalii ta tendencja nie ulegnie nagłej zmianie.

Arsenal – Wolverhampton kursy

Kursy bukmacherskie na to spotkanie przedstawiają się następująco:

Bukmacher Arsenal  Remis Wolverhampton
Fortuna 1.70 3.80 5.80
STS 1.70 3.75 5.15
LVBET 1.70 3.70 5.60
Betclic 1.69 3.85 5.60
forBET 1.69 3.85 5.60

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Weryfikacja aktualnej formy to bardzo ważny element każdej dobrze przeprowadzonej analizy. W tym celu zachęcamy więc do rzucenia okiem na naszą legendarną tabelę. Powinniście w niej znaleźć wszystkie niezbędne informacje.

Ostatnie bezpośrednie mecze
Wolverhampton – Arsenal 0:1 (10 lutego 2022)
Wolverhampton – Arsenal 2:1 (2 lutego 2021)
Arsenal – Wolverhampton 1:2 (29 listopada 2020)
5 ostatnich meczów Arsenal
Arsenal – Brentford 2:1
Wolves – Arsenal 0:1
Arsenal – Burnley 0:0
Arsenal – Liverpool 0:2

Liverpool – Arsenal 0:0
5 ostatnich spotkań Wolverhampton
Wolverhampton – Leicester 2:1
Tottenham – Wolverhampton 0:2
Wolverhampton – Arsenal 0:1
Wolverhampton – Norwich 0:1
Brentford – Wolverhampton 1:2

Arsenal – Wolverhampton prognozy

Sąsiedzi z ligowej tabeli marzą od dawna o zapewnieniu sobie pewnej lokaty co najmniej w czołowej szóstce. Od marzeń do realizacji jest jednak bardzo długa droga. Pierwszy krok można postawić bardzo szybko. Wystarczy tylko mieć trochę chęci i furę szczęścia. Jesteśmy bardzo ciekawi, która z ekip będzie miała tego szczęścia nieco więcej.

Arsenal – Wolverhampton pytania graczy

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Arsenal F.C. – Wolverhampton Wanderers F.C. ?

Potyczka ta będzie miała miejsce na Emirates Stadium.

  • Arsenal – Wolverhampton typy, o co się zakładać?

Niniejsze starcie jest starciem niezwykle wymagającym pod względem bukmacherskim. Zmuszeni byliśmy więc szukać zakładów mocno nietypowych. Efekty naszej pracy znajdziecie w akapicie Aresenal – Wolverhampton typy.