AS Roma – AC Milan typy i kursy bukmacherskie (01.09.2023)

Piątek kojarzył się dotychczas z niezbyt interesującą ofertą bukmacherską? Tym razem jest dokładnie na odwrót. Sprawdźcie nasze AS Roma – AC Milan typy, by przekonać się o tym na własnej skórze.

AS Roma – AC Milan typy i przewidywania

Z przedsezonowych wypowiedzi można było wysnuć wniosek, iż zarówno Roma jak i Milan będą walczyć we właśnie rozpoczętych rozgrywkach o podobne cele. W domyśle chodziło pewnie o scudetto, ale patrząc realnie na całą sytuację, już jedno z miejsc na podium będzie można określić mianem sukcesu.

Dotychczasowe wyniki podpowiadałyby każdemu obstawiającemu grę w kierunku zwycięstwa gości, ale jak pokazują rezultaty wcześniej starć obu tych ekip, bezpieczniej chyba będzie pójść w stronę co najmniej jednego gola po każdej ze stron.

roma-milan-typy

Myśleliście, że poprzedni sezon był dla Oliviera Giroud ostatnim, w którym to Francuz czarował fanów calcio swoją grą? Nic bardziej mylnego. W kampanię 2023/2024 36-latek także wszedł z przysłowiowego buta. Trzy trafienia w dwóch pierwszych meczach to dobitny przykład na to, że Giroud jest jak wino – im starszy, tym lepszy.

Oczywiście Giallorossi to już nie ekipa pokroju Bologny czy Torino, ale mimo to atakujący mediolańczyków nadal może próbować zaskoczyć bramkarza rywali. Czy z pozytywnym skutkiem? Tego na ten moment nie wie absolutnie nikt.

AS Roma – AC Milan ostatnie wyniki

Obie ekipy solidnie się wzmocniły w trakcie zakończonego właśnie okienka transferowego. Zasadnicza różnica polega jednak na tym, że w przypadku Milanu nowe twarze dały drużynie wyraźny impuls do dobrych występów. W przypadku Romy na podobne pozytywne skutki trzeba będzie jeszcze chyba trochę poczekać.

Ostatnie mecze Romy 

  • Verona – Roma 2:1
  • Roma – Salernitana 2:2
  • Roma – Partizani 2:1

Ostatnie mecze Milanu

  • Milan – Torino 4:1
  • Bologna – Milan 0:2
  • Milan – Novara 4:2

AS Roma – AC Milan bezpośrednie mecze

  • Roma – Milan 1:1
  • Milan – Roma 2:2
  • Milan – Roma 3:1

W paru ostatnich bezpośrednich potyczkach piłkarze zadbali o zapewnienie kibicom solidnej dawki emocji. Oby podobnie było i tym razem.

AS Roma – AC Milan kursy bukmacherskie

Jak już zdążyliście zapewne zauważyć, nasze As Roma – AC Milan typy nie faworyzują zbytnio żadnej ze stron pojedynku. Co na ten temat mają do powiedzenia bukmacherzy? Oto garść informacji z oferty firmy Superbet:

Gdzie oglądać AS Roma – AC Milan? Transmisja

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Eleven Sports 1. O której AS Roma – AC Milan? Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 1 września 2023 roku.