Aston Villa – Arsenal typy, kursy 19/03/2022

Na Villa Park przybywa tym razem drużyna dowodzona przez Mikela Artetę. Czy Kanonierzy będą mieli na tyle atutów, aby wyjechać z Birmingham z kompletem punktów? Aston Villa – Arsenal typy, kursy.

Aston Villa – Arsenal typy warte uwagi

Nie macie pomysłów na ciekawe zakłady dotyczące tego pojedynku? Jak zwykle służymy Wam pomocą. Oto Aston Villa – Arsenal typy:

aston villa arsenal typy

W wolnej chwili zapraszamy Was również do lektury naszych pozostałych tekstów. W jednym z nich opisaliśmy np. pojedynek Wolves – Leeds.

Powyżej 2.5 goli

Mimo posiadania dużo gorszej kadry niż większość rywali w tej części tabeli Aston Villa radzi sobie naprawdę zadowalająco. Strata do ósmego Wolverhampton jest na tyle duża, że podopieczni Stevena Gerrarda będą już chyba walczyć tylko o zachowanie swojego aktualnego położenia. Jakiekolwiek oddawanie pola Arsenalowi nie wchodzi zatem w grę. Londyńczycy również mają o co walczyć, gdyż nadal posiadają matematyczne szanse na zajęcie najniższego stopnia na podium. Widać więc jak na dłoni, że bezpośredni pojedynek tych dwóch drużyn zapowiada się nader interesująco.

Powyżej 1 gola oraz 7 rzutów rożnych

Druga z propozycji zawartych w akapicie Aston Villa – Arsenal typy warte uwagi będzie niejako rozwinięciem tej pierwszej. Do ilości bramek dodamy jednak również rzuty rożne. Wymagana ilość kornerów nie jest jednakże zbyt okazała, dlatego też mocno wierzymy w powodzenie tego zakładu.

Aston Villa – Arsenal kursy

Dość wysokie kursy na triumf Kanonierów skuszą zapewne niejednego. Czy pójście tą drogą będzie jednak opłacalne? Mamy pewne wątpliwości.

Bukmacher Aston Villa Remis Arsenal
Fortuna 3.00 3.50 2.37
STS 3.00 3.35 2.31
LVBET 3.00 3.50 2.40
PZBUK 3.00 3.45 2.35
forBET 2.95 3.45 2.35

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Tylko nieznaczne małe potknięcia zaburzyły dobrą dyspozycję obu ekip na przestrzeni kilku minionych tygodni. Czyją wyższość zmuszone były uznać kolejno Aston Villa oraz Arsenal? Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie w poniższej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Arsenal – Aston Villa 3:1 (22 października 2021)
Aston Villa – Arsenal 1:0 (6 lutego 2021)
Arsenal – Aston Villa 0:3 (8 listopada 2020)
5 ostatnich spotkań Aston Villi
West Ham – Aston Villa 2:1
Leeds – Aston Villa 0:3
Aston Villa – Southampton 4:0
Brighton – Aston Villa 0:2

Aston Villa – Watford 0:1
5 ostatnich spotkań Arsenalu
Arsenal – Liverpool 0:2
Arsenal – Leicester 2:0
Watford – Arsenal 2:3
Arsenal – Wolves 2:1
Arsenal – Brentford 2:1

Aston Villa – Arsenal prognozy

Dopiero niezwykle silna ekipa Liverpoolu zdołała kilka dni temu zatrzymać londyńczyków i przerwać ich bardzo udany okres kilku meczów bez porażki. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że The Gunners zdołają ponownie zaznać smaku zwycięstwa. Ich najbliższy przeciwnik nie należy aczkolwiek do ligowych słabeuszy. Aby komplet oczek powędrował do stolicy Anglii Alexandre Lacazette i spółka będą więc naprawdę musieli się postarać. Ostatecznie może im się to udać. Wszakże dotychczas pokonywali przecież zespoły dużo silniejsze od Aston Villi.

Aston Villa – Arsenal pytania od graczy

  • O której początek meczu Aston Villa F.C. – Arsenal F.C. ?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 13:30 w dniu 19 marca 2022r.

  • Czy Matty Cash wystąpi w tym spotkaniu?

Reprezentant Polski to jedna z największych gwiazd The Villans. Jego występ przeciwko takiemu rywalowi jak Arsenal jest więc niemalże pewny.