Aston Villa – Southampton typy, kursy, zakłady 05/03/2022

W sobotnie popołudnie będzie miał miejsce kolejny polski pojedynek na boiskach angielskiej ekstraklasy. Który z reprezentantów naszego kraju wyjdzie z niego zwycięsko? Aston Villa – Southampton typy, kursy, zakłady.

Aston Villa – Southampton typy warte uwagi

Oto nasze trzy najciekawsze Aston Villa – Southampton typy:

aston villa southampton typy

Nie zapominajcie, że na łamach Lubsport znajdziecie materiały dotyczące niemal każdego ciekawego spotkania rozgrywanego na europejskich arenach. Pod tym linkiem ukryliśmy np. nasze rozważania na temat potyczki Burnley – Chelsea.

Southampton wygra dowolną połowę

Trzy kolejne domowe wygrane z rzędu nie były dziełem przypadku. Święci notują ostatnio naprawdę imponującą passę. Ciężko stwierdzić, czy starczy im sił, aby wywieźć komplet oczek także z Villa Park, lecz wygranie przez nich przynajmniej jednej z połów jest już bardzo możliwe.

Aston Villa otrzyma więcej kartek

Musimy szczerze przyznać, że nie mieliśmy świadomości, iż Aston Villa zajmuje niechlubne trzecie miejsce (ex aequo z Manchesterem United) w zestawieniu zespołów najczęściej napominanych przez arbitrów. Sądzimy, że także podczas zmagań z The Saints będą oni przodować akurat w tym elemencie piłkarskiego rzemiosła.

Powyżej 2.5 goli

aston villa southampton typy

Wystarczy szybki rzut oka na historię bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema ekipami, aby zauważyć, że z małymi wyjątkami zazwyczaj obfitowała ona w naprawdę sporą ilość goli. Odstępstwem od reguły były np. dwie ostatnie potyczki, aczkolwiek w tamtym czasie zarówno The Villans jak i Southampton znajdowały się w dość kiepskiej formie. Aktualnie jest nieco lepiej i szczególnie goście są w przysłowiowym gazie, a więc można chyba spodziewać się solidnej dawki emocji.

Aston Villa – Southampton kursy

Jeśli jesteście ciekawi, jakie kursy na to spotkanie zdecydowali się wystawić legalni polscy bukmacherzy, to śmiało rzućcie okiem na poniższe zestawienie:

Bukmacher Aston Villa Remis Southampton
Fortuna 2.33 3.55 3.00
STS 2.33 3.30 2.95
LVBET 2.30 3.45 3.10
Betclic 2.35 3.40 3.00
forBET 2.35 3.40 3.00

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

W przypadku jednej z opisywanych drużyn da się ostatnio zauważyć wyraźny wzrost formy. O której dokładnie mowa? Sprawdźcie to sami:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Southampton – Aston Villa 1:0 (5 listopada 2021)
Southampton – Aston Villa 0:1 (30 stycznia 2021)
Aston Villa – Southampton 3:4 (1 listopada 2020)
5 ostatnich meczów Aston Villa
Brighton – Aston Villa 0:2
Aston Villa – Watford 0:1
Newcastle – Aston Villa 1:0
Aston Villa – Leeds 3:3

Everton – Aston Villa 0:1
5 ostatnich meczów Southampton
Southampton – West Ham 3:1
Southampton – Norwich 2:0
Southampton – Everton 2:0
Man Utd – Southampton 1:1
Tottenham – Southampton 2:3

Aston Villa – Southampton prognozy

Pojedynek pomiędzy dwoma reprezentantami Polski zawsze wzbudza spore emocje wśród kibiców piłki nożnej nad Wisłą. Tak się składa, że zarówno Matty Cash jak i Jan Bednarek są kluczowymi postaciami w swych drużynach. Niemal na pewno będą mieć więc okazje stanąć tego popołudnia twarzą w twarz. Nie ukrywamy, że obiecujemy sobie bardzo wiele po tym meczu. Jeśli gościom udałoby się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, to ich walka o czołową szóstkę byłaby już bardzo możliwa. Gospodarze postawią jednak bez wątpienia niezwykle twarde warunki. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy na tyle twarde, aby zatrzymać rozpędzoną ekipę dowodzoną przez Ralpha Hasenhuttla.

Aston Villa – Southampton pytania od graczy

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Aston Villa F.C. – Southampton F.C. ?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Villa Park w Birmingham.

  • Kto jest faworytem tej rywalizacji?

To pytanie należy do tych z gatunku niebywale trudnych. Jeśli mielibyśmy jednak wskazać zespół, który ma nieco większe szanse na końcowy triumf, to będzie to ekipa gości.