Atalanta – Bayer Leverkusen typy i kursy na finał (22.05)

Oczekiwania wobec finałowej batalii w Lidze Europy są naprawdę spore. Czy obie strony pojedynku zdołają sprostać tym wymaganiom i zapewnią kibicom wielkie widowisko? Sprawdź Atalanta – Bayer Leverkusen typy.

Atalanta - Bayer bonus

ODBIERZ BONUS

Atalanta – Bayer Leverkusen typy bukmacherskie

Od zakończenia sezonu bez choćby jednej porażki popularnych Aptekarzy dzielą już w zasadzie tylko milimetry. Realizacja celu jest niezwykle blisko. Do wykonania pozostały już tylko dwa kroki, ale oba jawią się jako stosunkowo wymagające.

Pierwszy z ogromnych sukcesów może stać się faktem już w środowy wieczór. Oczy wielu fanów będą zwrócone w kierunku Aviva Stadium, a 22 bohaterów już od początkowego gwizdka sędziego będzie z pewnością walczyło o każdy centymetr boiska.

atalanta-bayer-leverkusen-typy

Po 90. minutach lub też w najbardziej skrajnym wypadku po serii rzutów karnych ręce wysoko ku górze w geście zwycięstwa będą mogli unieść wyłącznie zawodnicy jednego z zespołów. Oczywiście w piłce nożnej zdarzają się bardzo nieoczekiwane zwroty akcji, ale w odniesieniu do omawianego starcia jedynym możliwym scenariuszem jest moim zdaniem w miarę pewna wygrana świeżo upieczonych mistrzów Niemiec.

Przez wzgląd na ofensywne zapędy obydwu drużyn istnieje zresztą całkiem spora szansa, że widzowie zgromadzeni na dublińskim obiekcie będą naocznymi świadkami przynajmniej kilku trafień. Prognozuję, że takowych będzie co najmniej trzy.

Atalanta – Bayer Leverkusen kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy na czele z Superbetem mocno faworyzują ekipę z Leverkusen. Kurs na ich zwycięstwo wynosi w tym momencie 1.85, a przelicznik opisujący ewentualny triumf bergamczyków aż 4.40 Na 3.80 wyceniono tym razem remis, ale taki przebieg zdarzeń wydaje się być zdecydowanie mało prawdopodobny.

Atalanta – Bayer Leverkusen bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Bayer zakończył sezon ligowy w taki sposób, na jaki wielu liczyło. Do konta podopiecznych Xabiego Alonso została dopisana kolejna wygrana, a więc do rozegrania zostały dwa finałowe mecze. Ten najbliższy z Atalantą Bergamo.

Włosi w odróżnieniu od swoich kolegów po fachu z zachodniej części Starego Kontynentu oficjalne zakończenie rywalizacji na krajowym podwórku mają jeszcze przed sobą. Ich forma z paru wcześniejszych starć pozwala mieć nadzieję, że każde z dwóch pozostałych starć zakończy się dla nich pomyślnie.

Atalanta – Bayer Leverkusen przewidywane składy

Jak mogą wyglądać wyjściowe jedenastki obydwu drużyn na omawiane starcie? Oto moje prognozy:

Atalanta: Musso – Zappacosta – Gjimsiti – Hien – Scalvini – Ruggeri – Ederson – Pasalic – De Ketelaere – Scamacca – Koopmeiners

Bayer: Kovar – Tapsoba – Tah – Hincapie – Frimpong – Xhaka – Andrich – Grimaldo – Hofmann – Wirtz -Boniface

Gdzie oglądać Atalanta – Bayer Leverkusen? Transmisja i godzina

Jedynym miejscem, w którym będzie można śledzić przebieg tego prestiżowego pojedynku jest oczywiście platforma streamingowa Viaplay. Początek relacji w dniu 22 maja 2024 roku około godz. 21:00.