Atalanta – Bayer typy, kursy, zakłady 10/03/2022

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kochających grę ofensywną. Na obiekcie w Bergamo powinno być naprawdę gorąco pod obiema bramkami. Która z ekip zdoła wypracować sobie należytą przewagę przed starciem rewanżowym? Atalanta – Bayer typy, kursy, zakłady.

Atalanta – Bayer typy warte uwagi

atalanta bayer typy

Nie tylko na Gewiss Stadium będzie miało miejsce spotkanie, które w teorii zapowiada się jako niezwykle ciekawie. Na południu Hiszpanii może być równie interesująco. Naprzeciw siebie staną tam ekipy Sevilli oraz West Hamu.

Powyżej 2.5 goli

Postawienie się hegemonowi z Monachium to zadanie tylko dla tych najlepszych. Aptekarze zdołali przed kilkoma dni temu tego dokonać, ale widać, że ich apetyty są zdecydowanie większe. Bukmacherski nos podpowiada nam, że mogą spróbować udowodnić to podczas potyczki z Atalantą. No ale La Dea jak to La Dea. Odpuszczanie bez walki to poczynania zupełnie nie w jej stylu. Można się więc chyba szykować na dobrą “strzelaninę”.

atalanta bayer typy

Obie drużyny strzelą gola w 1. połowie

Rozpoczęcie meczu z “wysokiego C” i zapewnienie sobie bezpiecznej przewagi już po pierwszych czterdziestu pięciu minutach to raczej marzenie każdej z drużyn. Realizacja tego celu może być bardzo trudna, ale obie ekipy powinny spróbować tego dokonać. Przewidujemy zatem, że nim usłyszymy gwizdek sędziego zapraszający graczy na przerwę, to na tablicy wyników zarówno Atalanta jak i Bayer będą miały już co najmniej jednym golu.

Pasalic bądź Diaby zdobędą bramkę

Sporą część kibiców drużyny z Leverkusen bez wątpienia bardzo zmartwiła wiadomość o kontuzji Patrika Schicka. Wszak z gry wypadł najlepszy strzelec w całym zespole. Bardzo szybko znalazł się jednak ktoś, kto idealnie wszedł w jego skórę. Mowa tu oczywiście o Diabym. Na miejscu defensorów Atalanty mocno pilnowalibyśmy Francuza podczas tych czwartkowych zmagań. Podobnie zresztą jak i Marco Pasalica, który spróbuje z pewnością niejednokrotnie sprawdzić formę golkipera Bayeru.

Atalanta – Bayer kursy

Jeśli jesteście ciekawi, jak szanse na zwycięstwo Atalanty oraz Bayeru widzą legalni polscy bukmacherzy, to śmiało rzućcie okiem na poniższą tabelę:

Bukmacher Atalanta Remis Bayer
Betclic 2.12 3.15 3.80
STS 2.05 3.60 3.50
3 2.10 3.20 3.85
PZBUK 2.10 3.20 3.90
forBET 2.12 3.15 3.80

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Stabilizacja to bez wątpienia coś, czego brakuje ostatnio obu ekipom. Która z nich miała na przestrzeni kilku minionych tygodni zdecydowanie trudniejszych rywali na swojej drodze? Sprawdźcie to w naszym kultowym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie mecze
5 ostatnich spotkań Atalanty
Roma – Atalanta 1:0
Atalanta – Sampdoria 4:0
Olympiakos – Atalanta 0:3
Fiorentina – Atalanta 1:0

Atalanta – Olympiakos 2:1
5 ostatnich spotkań Bayeru
Bayern – Bayer 1:1
Bayer – Arminia 3:0
Mainz – Bayer 3:2
Bayer – Stuttgart 4:2
Borussia D. – Bayer 2:5

Atalanta – Bayer prognozy

Czy przewidzenie ostatecznego rezultatu tej rywalizacji to przysłowiowa bułka z masłem? Absolutnie nie! Wystarczy poświęcić chwilę na analizę niedawnych poczynań bergamczyków oraz ekipy z Leverkusen. Dobre mecze przeplatane są tymi nieco słabszymi. Zdecydowaliśmy więc o unikaniu propozycji dotyczących bezpośredniego triumfu któregoś z teamów. Czy taka taktyka okaże się skuteczna? O tym przekonamy się już niebawem.

Atalanta – Bayer pytania graczy

  • Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie Atalanta BC – Bayer Leverkusen?

Potyczka ta będzie transmitowana wyłącznie za pośrednictwem platformy Viaplay.

  • Atalanta – Bayer typy, o co warto się zakładać?

Nie ukrywamy, że wiele obiecujemy sobie po tym starciu na Gewiss Stadium. W naszej ocenie warte uwagi będą zakłady związane z ilością goli, a także graczami, którzy te gole prawdopodobnie zdobędą.