Atletico Madryt – FC Barcelona transmisja: Gdzie oglądać La Ligę?

Atletico Madryt – FC Barcelona transmisja: Gdzie oglądać La Ligę?
fot. Icon Sport

Trzeba przyznać, że niedzielne popołudnie będzie pełne piłkarskich wrażeń. Dla fanów futbolu z Półwyspu Iberyjskiego najbardziej istotny będzie z pewnością przebieg rywalizacji na Wanda Metropolitano. Sprawdź, gdzie pojawi się z meczu Atletico Madryt – FC Barcelona transmisja.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Atletico Madryt – FC Barcelona? Transmisja na żywo (La Liga)

Odpowiedź na pytanie Atletico Madryt – FC Barcelona gdzie oglądać nigdy nie była prostsza, niż ma to miejsce w chwili obecnej. Każdy zainteresowany może bowiem śledzić przebieg tej hitowej rywalizacji w La Lidze za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej Fortuna. Wystarczy tylko spełnić parę podstawowych wymogów.

Atletico Madryt - FC Barcelona bonus

ODBIERZ BONUS

Ten pierwszy to rzecz jasna posiadanie konta u bukmachera Fortuna. Drugi to konieczność złożenia depozytu w kwocie co najmniej 2 PLN i późniejszego postawienia zakładu o dokładnie takiej samej wartości.

Atletico Madryt – FC Barcelona transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Transmisja na żywo z opisywanego starcia będzie dostępna także na antenach stacji Eleven Sports 1. Jej początek zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 17 marca 2024 roku.

Cechy wolicjonalne

Utarło się stwierdzenie, wedle którego główną bronią Atleti jest waleczność i zaangażowanie na boisku. Czy tak jest jednak w istocie? Na pewnym poziomie podobne cechy nie są wystarczające i do osiągnięcia sukcesu potrzeba jednak dość znaczących umiejętności stricte piłkarskich. Jak pokazało rewanżowe starcie z Interem Los Colchoneros takie zdolności posiadają.

Pora na kolejny wielki test dla zespołu z Madrytu. Tym razem już w ligowej rzeczywistości, kiedy to o cenne zwycięstwo Depay i spółka będą mierzyć się z FC Barceloną.

W kilku wcześniejszych potyczkach tych dwóch drużyn emocji było jak na przysłowiowe lekarstwo, a gole można było policzyć na palcach jednej ręki. Wierzymy, że teraz będzie zupełnie inaczej. Wszak na szali jest przecież miejsce na podium La Liga. Jest więc o co walczyć.