Atletico Madryt – Real Madryt typy, kursy i zapowiedź (24.09.2023)

Spotkanie pomiędzy Arsenalem a Tottenhamem to niejedyne piłkarskie derby zaplanowane na tę piękną wrześniową niedzielę. Gdzie jeszcze będzie toczyła się walka o prym w mieście? O tym w tekście Atletico Madryt – Real Madryt typy.

Atletico Madryt – Real Madryt typy i przewidywania

To że Galaticos i Los Colchoneros dzieli w tabeli aż kilka miejsc, nie ma absolutnie żadnego znaczenia. El Derbi Madrileño zawsze rządziły się swoimi prawami i prawdopodobnie tak pozostanie nadal.

Jakie Atletico Madryt – Real Madryt typy warto rozważyć w absolutnie pierwszej kolejności? Z naszej dogłębnej analizy wynikło, że bardzo interesującą opcją są zakłady na dorobek bramkowy obydwu drużyn. Będziemy bardzo zdziwieni, jeśli na tablicy wyników nie pojawią się trafienia zarówno na koncie podopiecznych Diego Simeone, jak i ekipy z Luką Modricem w pierwszym składzie.

atletico-real-madryt-typy

Średnia wynosząca dokładnie 5 kartek na mecz w przypadku sędziego Javiera Alberoli Rojasa to dobry prognostyk dla wszystkich tych, którzy planowali założyć się w tym meczu z bukmacherem o ilość napomnień na kontach obu ekip.

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że z boiska ponownie będą lecieć iskry. Mamy nawet kilku kandydatów do czerwonej kartki, ale dla bezpieczeństwa skupimy się jedynie na ilości kar koloru żółtego. Prognozujemy, że arbiter pokaże ich właśnie co najmniej pięć.

Atletico Madryt – Real Madryt ostatnie wyniki

Po imponującym 7:0 z Rayo Vallecano wydawało się, że Atleti jest na dobrej drodze do marszu w górę ligowej tabeli. To wszystko okazało się jednak złudną nadzieję po sensacyjnej przegranej z Valencią. Realowi dla odmiany wygrywanie nadal się nie znudziło. Co prawda zwycięstwa nie były jakoś wielce przekonujące, ale przecież za kilka miesięcy, a nawet lat o stylu nie będzie pamiętał zupełnie nikt. Liczyć się będą tylko punkty, a tych Los Blancos uzbierali już naprawdę sporo.

Ostatnie mecze Atletico

 • Lazio – Atletico 1:1
 • Valencia – Atletico 3:0
 • Vallecano – Atletico 0:7

Ostatnie mecze Realu

 • Real – Union 1:0
 • Real Madryt – Real Sociedad 2:1
 • Real – Getafe 2:1

Atletico Madryt – Real Madryt bezpośrednie mecze

 • Real – Atletico 1:1
 • Real – Atletico 3:1
 • Atletico – Real 1:2

Królewscy pozostają niepokonani od trzech bezpośrednich starć z Atletico i niewykluczone, że taki stan rzeczy utrzyma się nadal. O brak goli raczej nie powinniśmy się martwić, bo ich akurat w derbach Madrytu raczej nigdy nie brakowało. Zapowiada nam się zatem naprawdę pasjonująca rywalizacja.

Atletico Madryt – Real Madryt kursy bukmacherskie

Nasze Atletico Madryt – Real Madryt typy poznaliście we wcześniejszych akapitach, ale co z kursami bukmacherskimi? Tego dowiecie się z niniejszego zestawienia:

 • Wygrana Atletico: 2.75 
 • Remis: 3.40
 • Wygrana Realu Madryt: 2.60

Gdzie oglądać Atletico Madryt – Real Madryt? Transmisja

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Eleven Sports 1. O której Atletico Madryt – Real Madryt? Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 24 września 2023 roku.