Atletico – Manchester City typy, kursy 13/04/2022

Skromne zwycięstwo sprzed tygodnia nie pozwala podchodzić Obywatelom do tego meczu z całkowitym spokojem. Czy podopieczni Diego Simeone mają jednak jakiekolwiek argumenty, aby zagrozić piekielnie groźnej maszynie z Manchesteru? Atletico – Manchester City typy, kursy. Serdecznie zapraszamy.

Atletico – Manchester City typy warte uwagi

W niniejszym akapicie tradycyjnie przedstawiamy Wam kilka naszych najciekawszych propozycji bukmacherskich:

Manchester wygra całe spotkanie

Mimo świadomości tego, jak silnym zespołem jest Atletico, jakoś nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić sytuacji, w której to właśnie ekipa z Madrytu melduje się w najlepszej czwórce trwającej edycji Champions League. Kevin De Bruyne i spółka prezentują w tej chwili taki poziom, że są ich w stanie zatrzymać tylko nieliczni. W tymże gronie nie ma naszych skromnym zdaniem Los Colchoneros.

Padnie gol w obu połowach

Jakoś ciężko nam uwierzyć w to, że rewanżowe starcie na Wanda Metropolitano będzie starciem równie nudnym, co potyczka na Etihad. Gospodarze muszą się nieco otworzyć, gdyż w innym wypadku ich dojście w okolice pola karnego The Citizens będzie w zasadzie niemożliwe. Z takich okoliczności być może skrzętnie skorzystają podopieczni Pepa Guardioli. Nie znamy bowiem drugiej takiej drużyny na świecie, która potrafiłaby wykorzystywać błędy przeciwnika aż w takim stopniu.

Więcej niż 8.5 rzutu rożnego

Niestety w poprzednim spotkaniu z udziałem Manchesteru City także mocno uwierzyliśmy w to, że uda się pokryć zaproponowaną linię rzutów rożnych. Choć rzeczywistość okazała się brutalna, to my nadal pozostajemy przy swoim. Tym razem linia ta jest jednak nieco niższa, stąd prawdopodobieństwo pozytywnego rozstrzygnięcia zakładu rośnie. Oby piłkarze obydwu drużyn stanęli na wysokości zadanie i co najmniej dziewięciokrotnie próbowali stworzyć zagrożenie po stałym fragmencie wprost z narożnika boiska.

atletico manchester city typy

Pamiętajcie, że na łamach Lubsport pojawiają się krótkie opisy każdego pojedynku bieżącej edycji Ligi Mistrzów. Nasz ostatni tekst związany z tymi rozgrywkami dotyczył np. meczu Realu z Chelsea.

Atletico – Manchester City kursy

Zdaniem bukmacherów to goście mają dużo większe szanse na rozstrzygnięcie tych zmagań na swoją korzyść:

Bukmacher Atletico Remis Man City
Fortuna 4.65 3.60 1.82
STS 4.45 3.50 1.80
3 4.95 3.60 1.80
Betclic 4.60 3.70 1.78
forBET 4.60 3.70 1.78

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

W poczynania obydwu zespołów wkradła się ostatnio delikatna niepewność. W wynikach której z drużyn była ona nieco bardziej widoczna? Tego dowiecie się z poniższego zestawienia:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Man City – Atletico 1:0 (5 kwietnia 2022)
5 ostatnich spotkań Atletico
Mallorca – Atletico 1:0
Man City – Atletico 1:0
Atletico – Alaves 4:1
Vallecano – Atletico 0:1

Man Utd – Atletico 0:1
5 ostatnich spotkań Man City
Man City – Liverpool 2:2
Man City – Atletico 1:0
Burnley – Man City 0:2
Southampton – Man City 1:4
Crystal Palace – Man City 0:0

Atletico – Manchester City prognozy

Pojedynek dwóch niezwykle uznanych szkoleniowców, z których tylko jeden może pochwalić się sukcesami na przestrzeni kilku bądź kilkunastu minionych miesięcy. Taki status pozostanie raczej nienaruszony. Atletico ma bowiem zdecydowanie zbyt mało argumentów po swojej stronie, by podjąć rękawice rzucone przez ekipę z błękitnej części Manchesteru.

Atletico – Manchester City pytania graczy

  • O której początek meczu Atletico Madryt – Manchester City F.C. ?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 13 kwietnia 2022r.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na tę potyczkę?

Wszelkie niezbędne informacje na ten temat są zamieszczone w akapicie zatytułowanym Atletico – Manchester City kursy.