Atletico – Sevilla typy, zakłady i zapowiedź meczu 15/05/2022

Gospodarze napędzeni derbowym zwycięstwem zdają się być w tej chwili drużyna będącą w naprawdę dobrej dyspozycji. Czy pozwoli im to pokonać niewygodnych rywali ze stolicy Andaluzji? Atletico – Sevilla typy, zakłady i zapowiedź meczu.

Najlepsze na Atletico – Sevilla typy

Nasze najciekawsze Atletico – Sevilla typy przedstawiają się następująco:

Zła energia unosi się w powietrzu

Miano najbrutalniejszej ekipy w całej La Lidze nie należy już co prawda do podopiecznych Diego Simeone, lecz charakterystyka ich gry nadal nie uległa wielkiej zmianie. Gdy stawka jest wysoka, to nerwy puszczają im praktycznie zawsze. W ten niedzielny wieczór będzie z całą pewnością o co grać. Zwycięzca zrobi duży krok ku zakończeniu sezonu na najniższym stopniu podium. Przeczuwamy więc, iż arbiter Jose Maria Sanchez Martinez będzie miał pełne ręce roboty.

atletico sevilla typy

Jak można sobie mocno skomplikować finisz bardzo udanego sezonu? Spytajcie zawodników Los Nervionenses. Ekipa z Andaluzji za sprawą trzech kolejnych remisów nie jawi się jako taka, która mogłaby wywieźć z wrogiego terenu pewny komplet punktów. Nie jesteśmy do końca przekonani, czy Jan Oblak i spółka zdołają rozstrzygnąć całe spotkanie na swoją korzyść, lecz przynajmniej jedna jego połowa raczej na pewno padnie ich łupem.

Bezpośrednie mecze

Bardzo istotnym elementem każdej dobrze wykonanej analizy jest weryfikacja aktualnej formy i krótkiej historii potyczek pomiędzy obiema stronami rywalizacji. Tym razem jest to banalnie proste dzięki naszej krótkiej “ściągawce”.

  • Sevilla – Atletico 2:1
  • Sevilla – Atletico 1:0
  • Atletico – Sevilla 1:0

Atletico – Sevilla na żywo

Relacja live z tej potyczki będzie dostępna wyłącznie dla klientów takich bukmacherów jak 3.

Najczęstsze pytania

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Atletico Madryt – Sevilla FC?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Wanda Metropolitano.

  • Atletico – Sevilla typy, co warto grać?

Olbrzymia stawka tego meczu skłania nas ku propozycjom związanym z napomnieniami od sędziego. Atletico – Sevilla zakłady na żółte kartki będą więc na pewno godnymi uwagi.

Jeśli brak Wam jeszcze wrażeń, to śmiało rzućcie okiem w kierunku naszego tekstu o spotkaniu pomiędzy Milanem a Atalantą.