Austria – Dania typy na mecz Ligi Narodów 2022, gdzie obejrzeć transmisję?

Rozkręca się nam piłkarska Liga Narodów 2022. Zarówno Austria, jak i Dania na inaugurację wygrały swoje mecze. Czas teraz na bezpośrednie starcie. Czy któraś z reprezentacji zejdzie z boiska jako pokonana, a może będziemy świadkami remisu?

Austria – Dania typy bukmacherskie (06.06.2022)

Przygotowaliśmy dwa na mecz Austria – Dania typy. Zobacz szczegóły i kursy bukmacherskie poniżej.

Czas na drugą kolejkę

Austria i Dania wygrały swoje pierwsze mecze w ramach tej edycji Ligi Narodów. I obie reprezentacje sprawiły niespodziankę. Austriacy pokonali na wyjeździe 3:0 Chorwatów, a Duńczycy okazali się lepsi od Francji 2:1. To miejmy nadzieję, że zwiastuje nam ogromne emocje w nadchodzącym meczu Austria – Dania.

Obie reprezentacje mogą być niesione zwycięstwami, ale naszym zdaniem, to Duńczycy zgarną trzy punkty. Reprezentacja Danii pokonała Austrię w każdym z trzech ostatnich bezpośrednich meczy, w tym w ostatnim, rozegranym w 2021 roku, 1:0.

Ciekawie wyglądają też w naszym odczuciu na mecz Austria – Dania kursy na bramki. Stawiamy, że tylko jedna reprezentacja, a konkretnie Dania będzie trafiać do bramki. Tutaj nasz typ także podpieramy statystykami. Te pokazują, że Austria nie potrafiła wbić ani jednego gola Duńczykom w trzech ostatnich bezpośrednich meczach.

austria dania typy

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Dania – Austria 1:0
  • Austria – Dania 0:4
  • Dania – Austria 2:0

Widać, że Duńczykom w ostatnim czasie Austriacy wyjątkowo dobrze leżą. Czy potwierdzą to w najbliższym meczu Ligi Narodów?

O której mecz Austria – Dania?

Spotkanie Austria – Dania rozpocznie się o godzinie 20:45 (6 czerwca 2022 roku).

Gdzie obejrzeć Austria – Dania?

Z meczu Austria – Dania transmisja na żywo na antenie Polsat Sport Extra oraz w serwisie Polsat Box Go.

Sprawdź również typy na mecz Chorwacji z Francją.