Austria – Francja typy, kursy, transmisja (10.06, Liga Narodów)

Dwa mecze i zaledwie jeden zdobyty punkt? Zdecydowanie nie tak początek zmagań w Lidze Narodów wyobrażali sobie wszyscy kibice Les Bleus. Czy Trójkolorowi zdołają poprawić swoją sytuację podczas zmagań z podopiecznymi Ralfa Rangnicka? Austria – Francja typy, kursy i transmisja.

Austria – Francja typy za darmo

Brak Wam pomysłu na Austria – Francja typy? Sprawdźcie więc kilka naszych świeżutkich propozycji:

Niewykorzystane możliwości

Możliwość wyboru optymalnego składu pośród ponad trzydziestu graczy o bardzo podobnych umiejętnościach to “problem”, z jakim już od kilku lat zmaga się pan Didier Deschamps. Ta doskonale naoliwiona francuska maszyna w dwóch pierwszych meczach trzeciej edycji Ligi Narodów zaczęła jednak nieco zawodzić. Bardzo ciężko wskazać przyczynę takiego stanu rzeczy, lecz jedno jest w 100% pewne. Pora wreszcie wziąć się w garść i zacząć wygrywać. Pech Trójkolorowych w tej całej sytuacji jest taki, że Austriacy ze swoim nowym trenerem za sterami poczynają sobie naprawdę dobrze. Nawet jeśli uda Karimowi Benzemie i spółce uda się więc zdobyć bramkę, to odpowiedź ze strony rywali powinna być wręcz natychmiastowa.

austria francja typy

Austria – Francja zakłady na liczbę goli to kolejna z propozycji, której warto na pewno przyjrzeć się nieco bliżej. Reprezentacja Austrii pod wodzą Ralfa Rangnicka gra dość otwartą piłkę, co dla wszystkich kibiców Manchesteru United jest pewnie nie lada zaskoczeniem. Mając więc na uwadze potencjał ofensywny Les Bleus, można domniemywać, że ilość ciekawych akcji pod obiema bramkami będzie naprawdę spora. Liczymy, że co najmniej trzy takie akcje zakończą się zdobyciem gola.

Jak grali ostatnio?

Co ciekawe historia kilku ostatnich bezpośrednich pojedynków pomiędzy obiema reprezentacjami nie była tak jednostronna, jak mogłoby się w teorii wydawać.

  • Francja – Austria 3:1
  • Austria – Francja 3:1
  • Francja – Austria 1:0

O której początek meczu Austria – Francja?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 10 czerwca 2022r.

Gdzie będzie dostępna Austria – Francja transmisja na żywo?

Relacja live z tego wydarzenia będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport Extra.