Avia oficjalnie zaprezentowała swoje wzmocnienia

2 sierpnia umowy z Avią podpisało pięciu nowych zawodników. W sezonie 2017/2018 żółto-niebieskie barwy reprezentowali będą m.in. Adam Nowak, Piotr Piotrowski, czy Łukasz Młynarski. Na tym nie koniec wzmocnień! W najbliższych dniach do drużyny dołączy kolejnych trzech piłkarzy.

W minioną środę kontrakty ze świdniczanami parafowali: Adam Nowak, Piotr Piotrowski, Łukasz Młynarski, Adrian Wójcicki i Konrad Kołodziej. Cała piątka od dłuższego czasu przygotowywała się do sezonu z żółto-niebieskimi i brała udział w letnich sparingach.

Adama Nowaka kibicom Avii przedstawiać nie trzeba. 23-latek w zespole z lotniczego miasta występował przez ostatnie cztery lata, z przerwą na rundę wiosenną sezonu 2016/2017, którą spędził w GKS-ie Bełchatów.

Łukasz Młynarski przez ostatnie dwa sezony reprezentował barwy duńskiego NB Bornholm. Adrian Wójciki bronił w Orlętach Radzyń Podlaski, a Piotr Piotrowski w Stali Kraśnik.

Ciekawym CV legitymuje się Konrad Kołodziej. 21-latek jest wychowankiem Sandecji Nowy Sącz. W kampaniach 2015/2016 i 2016/2017 środkowy obrońca grał dla II-ligowej Stali Stalowa Wola.

Ponadto, w najbliższych dniach do drużyny oficjalnie dołączą testowani: Dominik Maluga (Puszcza Niepołomice, ostatnio Cosmos Nowotaniec), Sebastian Wrzesiński (Wisła Puławy, ostatnio Orlęta Radzyń Podlaski) i Mateusz Jarzynka (Cracovia). Cała trójka jest już dogadana z prezesem Łukaszem Reszką.

0 0 votes
Article Rating