Barcelona – Eintracht typy, kursy, prognozy 14/04/2022

W trwających spotkaniach europejskich pucharów byliśmy już świadkami wielu sensacyjnych rozstrzygnięć. Czy na legendarnym Camp Nou może dojść do kolejnego? Barcelona – Eintracht typy, kursy, prognozy. Serdecznie zapraszamy.

Barcelona – Eintracht typy warte uwagi

Oto trzy najciekawsze Barcelona – Eintracht typy:

Barcelona strzeli gola w obu połowach

W końcowych fragmentach tego sezonu dyspozycja Barcelony oraz Eintrachtu rozbiega się w dwóch zupełnie odmiennych kierunkach. Blaugrana z meczu na mecz zdaje się nabierać mocy, natomiast zawodnicy z Frankfurtu wyraźnie opadają już z sił. To będzie naszym zdaniem kluczowe w kontekście starcia rewanżowego na Camp Nou. Gospodarze będą się starać zaznaczyć swoją dominację w obu połowach tego pojedynku i istnieje spore prawdopodobieństwo, że uda im się tego dokonać.

Więcej niż 2.5 gola

Przy odrobinie szczęścia ubiegłotygodniowa potyczka na niemieckim obiekcie mogła skończyć się nieznacznym triumfem miejscowych. W okolicach pola karnego rywali brakowało im jednak zimnej krwi. Scenariusz batalii rewanżowej może być podobny, co zwiastuje raczej wieczór pełen pięknych sportowych emocji. Oby co najmniej trzy akcje ofensywne zostały zakończone trafieniami. Kto wie, być może będzie ich nieco więcej. To okaże się już niebawem.

De Jong zdobędzie bramkę

Człowiek od zadań specjalnych. Takim mianem można z pewnością określić Luuka De Jonga, który już kilkukrotnie ratował w tym sezonie skórę ekipie Dumy Katalonii. Bardzo wątpliwe jest, aby Xavi postawił w tym meczu na niego już od początku, aczkolwiek pojawienie się Holendra w roli jokera na ostatni kwadrans jest już zdecydowanie bardziej możliwe.

barcelona eintracht typy

Interesują Was rozgrywki najmłodsze tworu UEFA, a więc Ligi Konferencji? Jeśli tak to rzućcie okiem do niniejszego tekstu. Przyjrzeliśmy się w nim nieco bliżej potyczce pomiędzy PSV a Leicester.

Barcelona – Eintracht kursy

Legalni polscy bukmacherzy nie mają najmniejszych wątpliwości, kto powinien wygrać opisywane starcie. Dali zresztą temu wyraz w kursach, jakie zdecydowali się zamieścić w swoich ofertach:

Bukmacher Barcelona Remis Eintracht
Fortuna 1.42 4.60 7.60
STS 1.42 4.60 7.80
3 1.40 5.00 8.25
Betclic 1.42 5.00 7.00
forBET 1.42 5.00 7.00

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Tylko jedna ze stron tej rywalizacji powinna być zadowolona z rezultatów, jakie udało jej się osiągnąć w kilku ostatnich starciach. O której z drużyn mowa? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym legendarnym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Eintracht – Barcelona 1:1 (7 kwietnia 2022)
5 ostatnich spotkań Barcelony
Levante – Barcelona 2:3
Eintracht – Barcelona 1:1
Barcelona – Sevilla 1:0
Real Madryt – Barcelona 0:4

Galatasaray – Barcelona 1:2
5 ostatnich spotkań Eintrachtu
Eintracht – Freiburg 1:2
Eintracht – Barcelona 1:1
Eintracht – Furth 0:0
Eintracht – Nurnberg 1:1
RB Lipsk – Einracht 0:0

Barcelona – Eintracht prognozy

Po wtorkowych starciach Ligi Mistrzów można odnieść wrażenie, że hiszpański futbol ma się całkiem dobrze. Real Madryt oraz Villarreal zameldowali się w najlepszej czwórce tych prestiżowych rozgrywek i zdaniem wielu fachowców podobny los w Lidze Europy czeka również zespół dowodzony przez Xaviego. By tak się jednak stało, najpierw trzeba pewnie pokonać dość niewygodnego rywala z Frankfurtu. Barca ma kilka solidnych atutów po swojej stronie, lecz pamiętajmy, że futbol bywa totalnie nieprzewidywalny. Jeśli mielibyśmy bawić się jednak w typowanie, to prognozujemy, iż gospodarze po bardzo ciekawym boju zameldują się w półfinale bieżącej edycji zaplecza piłkarskiej elity.

Barcelona – Eintracht najczęstsze pytania

  • Gdzie obejrzeć Barcelona – Eintracht?

Potyczka ta będzie oczywiście transmitowana na platformie Viaplay.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na ten pojedynek?

Wszelkie niezbędne informacje w tej materii znajdziecie w akapicie zatytułowanym Barcelona – Eintracht kursy.