Barcelona – Rayo Vallecano typy i kursy (19.05.2024)

Czas na starcia w La Liga. Wykorzystaj przygotowane przeze mnie na potyczkę Barcelona – Rayo Vallecano typy i ich analizy podczas zawierania zakładów u swoich ulubionych bukmacherów. Powodzenia!

Barcelona – Rayo Vallecano typy bukmacherskie

Końcówka sezonu przed nami. W La Liga do rozegrania zostały jeszcze tylko dwie serie spotkań. Znamy już bardzo dużo rozstrzygnięć. Wiemy kto zostanie mistrzem a także piątkę zespołów, które awansują do europejskich pucharów, oraz dwóch spadkowiczów. “Do wzięcia” pozostało już tylko miejsce premiowane grą w Lidze Europy oraz Lidze Konferencji Europy a także jedno w strefie spadkowej. Moje na starcie Barcelona – Rayo Vallecano typy wybrałem po analizie statystyk z kończącego się sezonu.

Barcelona - Rayo Vallecano typy

Piłkarze Barcelony czują z pewnością niedosyt z trwającego sezonu. Zawodnicy Xaviego przez długi okres nie mogli znaleźć swojej najlepszej formy co zaskutkowało tym, że ekipa Królewskich już kilka kolejek przed końcem sezonu zapewniła sobie tytuł mistrzowski. Barcelona w chwili obecnej pochwalić może się bilansem dwudziestu czterech zwycięstw, siedmiu remisów pięciu porażek. Katalończycy wciąż nie mogą być pewni drugiej lokaty w tabeli, którą zajmują przed ostatnimi kolejkami sezonu.

Piłkarze Rayo Vallecano chcieli będą z pewnością jak najszybciej zapomnieć o tym sezonie. Zespół z Madrytu prowadzony przez Inigo Pereza zajmuje miejsca w dalszej części tabeli. Po trzydziestu sześciu kolejkach legitymują się oni bilansem ośmiu zwycięstw, czternastu remisów i czternastu porażek. Zgromadzone trzydzieści osiem oczek klasyfikuje ich na pozycji piętnastej w tabeli rozgrywek La Liga.

Według mnie niedzielne starcie w Barcelonie padnie łupem gospodarzy. Katalończycy to zespół zdecydowanie lepszy od swoich rywali. Przemawia za nimi również statystyka. Spoglądając w nią zauważyć można, że podopieczni Xaviego wygrali sześć z ostatnich siedmiu pojedynków przed własną publicznością. Drugi mój typ to poniżej 2.5 gola dla Blaugrany w tym spotkaniu- taka sytuacja miała miejsce w siedmiu z dziesięciu ostatnich pojedynkach z udziałem Dumy Katalonii.

Barcelona – Rayo Vallecano kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem bukmacherów są piłkarze gospodarzy. W Superbet kurs na Barcelonę to 1.28 na remis 6.50 a na triumf Rayo Vallecano 11.00.

Barcelona – Rayo Vallecano bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Piłkarze z Katalonii w ostatnim czasie zanotowali porażkę z Gironą (2:4) oraz dwie wygrane po 2:0: z Realem Sociedad i Almerią. Zespół Rayo Vallecano poległ w meczu z Almerią (0:1), zremisował bezbramkowo z Valencią i pokonał Granadę (2:1). Trzy ostatnie bezpośrednie mecze to triumf Rayo Vallecano (2:1) i dwa remisy (0:0 i 1:1).

Gdzie oglądać Barcelona – Rayo Vallecano? Transmisja i godzina

Pojedynek rozpocznie się w niedzielę, 19 maja o godzinie 19:00. Obejrzeć go będzie można w Eleven Sport 1 oraz na platformach Eleven Sports 1 Online, CANAL+ online, player.pl i Polsat Box Go.