Bartłomiej Byś blisko Tomasovii

Bartłomiej Byś z Widoku Lublin jest blisko angażu w III-ligowej Tomasovii Tomaszów Lubelski. 19-latek przygotowuje się do obecnego sezonu pod okiem trenera Tomasza Orłowskiego.

Bartłomiej Byś urodził się w Tomaszowie Lubelskim, jednak swoją piłkarską przygodę rozpoczął w Koronie Łaszczów. W sezonie 2012/2013 miał okazję występować na poziomie III ligi, w barwach Orląt Radzyń Podlaski, jednak ostatnie 1.5 roku spędził w drużynie Widoku Lublin.

Po spadku lublinian z Centralnej Ligi Juniorów Starszych, usługami Bysia zainteresowała się Tomasovia Tomaszów Lubelski. Trener Tomasz Orłowski sprawdza piłkarza od dłuższego czasu i jest już przekonany, co do jego umiejętności. Chcemy, aby Bartek zasilił nasze szeregi. W tym momencie działacze muszą jednak dogadać się z Widokiem. Wszystko teraz zależy od prezesów – powiedział nam szkoleniowiec III-ligowca.

Ponadto w Tomasovii nie będzie już żadnych ruchów transferowych. Sztab szkoleniowy postanowił postawić na stabilizację, a rywalizację w zespole ma wzmocnić Patryk Słotwiński. Po dłuższej przerwie do drużyny wrócił Piotr Joniec, a drugim bramkarzem klubu ma zostać jego brat – Paweł Joniec.