Bayer – Atalanta typy, kursy, zakłady 17/03/2022

Jednobramkowa przewaga La Dei z pierwszej odsłony tego dwumeczu nie daje im jeszcze gwarancji awansu do dalszej fazy rozgrywek. Czy popularni Aptekarze zdołają odrobić straty i wyeliminować tym samym swojego włoskiego rywala? Bayer – Atalanta typy, kursy, zakłady.

Bayer – Atalanta typy warte uwagi

Tradycyjnie przedstawiamy Wam kilka naszych najciekawszych propozycji bukmacherskich dotyczących omawianego spotkania:

bayer atalanta typy

Pragniemy przypomnieć, że w trwającym tygodniu odbywają się także interesujące mecze Ligi Mistrzów. W jednym z nich naprzeciw siebie stają np. ekipy Lille oraz Chelsea.

Obie drużyny strzelą gola

Nieznaczna wygrana sprzed tygodnia stawiamy w nieco uprzywilejowanej pozycji podopiecznych Gian Pierro Gasperiniego. Stawka tego meczu jest jednak na tyle wysoka, że jakiekolwiek złożenie broni w przypadku gospodarzy jest absolutnie wykluczone. Liczymy więc, że będzie nam dane zobaczyć bramki po każdej ze stron tej rywalizacji.

Powyżej 2.5 goli

Jak chyba zdążyliście już zauważyć, w tym typowaniu poszliśmy mocno w stronę goli. Oczywiście nie bez powodu, gdyż obie drużyny naprawdę lubią sobie postrzelać. Idealnym przykładem tego był pierwszy mecz i nie ukrywamy, że w rewanżu liczymy na powtórkę. Oby trzy trafienia były absolutnym minimum, na jakie będzie stać Die Apotheker oraz bergamczyków. Za podobny festiwal strzelecki, jaki miał miejsce 10 marca oczywiście się nie obrazimy. Nie ma przecież w futbolu niczego piękniejszego niż bramki.

Bayer – Atalanta kursy

Jak zdaniem bukmacherów przedstawiają się szanse na zwycięstwo Bayeru oraz Atalanty? Oto krótka ściągawka:

Bukmacher Bayer Remis Atalanta
Fortuna 2.30 3.70 2.88
STS 2.40 3.65 2.80
3 2.35 3.85 2.80
PZBUK 2.35 3.70 2.85
forBET 2.34 3.75 2.80

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Na przestrzeni kilku minionych tygodni obie drużyny osiągały następujące wyniki:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Atalanta – Bayer 3:2 (10 marca 2022)
5 ostatnich spotkań Bayeru
Bayer – FC Koeln 0:1
Atalanta – Bayer 3:2
Bayern – Bayer 1:1
Bayer – Arminia 3:0

Mainz – Bayer 3:2
5 ostatnich spotkań Atalanty
Atalanta – Genoa 0:0
Atalanta – Bayer 3:2
AS Roma – Atalanta 1:0
Atalanta – Sampdoria 4:0
Olympiakos – Atalanta 0:3

Bayer – Atalanta przewidywania

Zmagania na niemieckim obiekcie to jeden z najbardziej interesujących pojedynków 1/8 finału Ligi Europy. Ich faworyt nie jest rzecz jasna jeszcze do końca znany, choć wielu uważa, że to ekipa z Lombardii zamelduje się w najlepszej ósemce zaplecza Champions League. Jednobramowa przewaga to tak naprawdę nic. Tym bardziej gdy ma się naprzeciw drużynę pokroju Bayeru. Boisko jak zwykle powinno wszystko zweryfikować. Na czyją korzyść. O tym przekonamy się już niebawem.

Bayer – Atalanta najczęstsze pytania

  • Gdzie odbędzie się starcie Bayer Leverkusen – Atalanta BC?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na BayArenie w Leverkusen.

  • Kto jest faworytem tego pojedynku?

Na to pytanie bardzo trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jeśli musielibyśmy jednak opowiedzieć się po jednej ze stron, to wskazalibyśmy na triumf gości z Bergamo.