Bayer – Eintracht typy, kursy, analiza 02/05/2022

Przed popularnymi Aptekarzami kolejny niezwykle istotny pojedynek. Czy rezultat starcia z Eintrachtem pozwoli im utrzymać trzecią pozycję w tabeli? Bayer – Eintracht typy, kursy, analiza.

Bayer – Eintracht typy warte uwagi

Brak Wam pomysłu na ciekawe zakłady bukmacherskie związane z tym pojedynkiem? Sprawdźcie zatem nasze Bayer – Eintrach typy:

Obie drużyny strzelą gola

Potyczki z Eintrachtem są bez wątpienia zmorą każdego z ligowych rywali. Forma ekipy znad Menu jest bowiem szalenie nieprzewidywalna. Ciężko wytłumaczyć racjonalnie fakt, iż po zwycięstwie nad Barceloną powija im się noga podczas starcia z Unionem. Nie sugerujemy, że poniedziałkowe spotkanie z Bayerem padnie ich łupem, aczkolwiek zdobycie choćby jednego gola leży zupełnie w ich zasięgu.

Powyżej 9.5 rzutu rożnego

Oprócz stwarzania licznych sytuacji podbramkowych piłkarze obydwu drużyn mogą pochwalić się czymś jeszcze. Wyjątkowo często udaje im się dośrodkowywać w pole karnę z piłki stojącej w samym narożniku boiska. W całej Bundeslidze ta sztuka częściej udaje się tylko Bayernowi oraz Hoffenheim. Linia dziesięciu kornerów będzie więc progiem, z którym powinni poradzić sobie bez najmniejszych problemów.

bayer eintracht typy

Pamiętajcie, że na łamach Lubsport znajdziecie także ciekawe artykuły dotyczące pozostałych europejskich rozgrywek. W jednym z ostatnich tekstów poruszyliśmy np. nieco bliżej kwestię rywalizacji Marsylii z Lyonem.

Bayer – Eintracht kursy

Dla bukmacherów rezultat tej potyczki jest raczej jasny. Nie biorą oni pod uwagę innego scenariusza aniżeli pewien triumf gospodarzy. Widać to idealnie po kursach, jakie zdecydowali się wystawić:

Bukmacher Bayer Remis Eintracht
Fortuna 1.40 5.20 7.70
STS 1.42 5.00 6.85
PZBUK 1.37 5.50 7.00
Betclic 1.38 5.40 7.00
forBET 1.38 5.40 7.00

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Na przestrzeni kilku ostatnich tygodni obydwie ekipy notowały następujące wyniki:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Eintracht – Bayer 5:2 (12 grudnia 2021)
Bayer – Eintracht 3:1 (24 kwietnia 2021)
Bayer – Eintracht 4:1 (12 stycznia 2021)
5 ostatnich meczów Bayer
Furth – Bayer 1:4
Bayer – Lipsk 0:1
Bochum – Bayer 0:0
Bayer – Hertha 2:1

Wolfsburg – Bayer 0:2
5 ostatnich meczów Eintracht
West Ham – Eintracht 1:2
Eintracht – Hoffenheim 2:2
Union – Eintracht 2:0
Barcelona – Eintracht2:3
Eintracht – Freiburg 1:2

Bayer – Eintracht przewidywania

Chcielibyście wytypować ostateczny wynik tego meczu? W aktualnych okolicznościach jest to wręcz niemożliwe. Nie ma bowiem 100% pewności, że goście podejdą do tych zmagań z pełnym zaangażowaniem. Należy pamiętać, że w środku tygodnia czeka ich rewanżowe spotkanie z West Hamem, którego stawką będzie awans do wielkiego finału Ligi Europy. Najrozsądniej będzie tu chyba poszukać paru zakładów alternatywnych. Oczywiście mamy w tym temacie jakieś swoje propozycje i przemyślenia. Ile będzie w nich prawdy i do jakiego stopnia okażą się słuszne? O tym przekonamy się już niebawem.

Bayer – Eintracht pytania zadawane przez graczy

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt?

Potyczka ta będzie miała oczywiście miejsce na BayArenie w Leverkusen.

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Zdecydowanie większe szanse na odniesienie korzystnego rezultatu zdają się mieć gospodarze.