Bayer Leverkusen – AS Roma typy i kursy (09.05.2024)

49 spotkanie bez porażki i awans do wielkiego finału Ligi Europy. Oto będzie toczyła się walka w rywalizacji Bayer Leverkusen – AS Roma. Typy, kursy oraz krótką analizę tej potyczki znajdziesz w paru poniższych akapitach. Serdecznie zapraszam.

Bayer Leverkusen – AS Roma typy bukmacherskie

Mam nieodparte wrażenie, że im bliżej do zakończenia sezonu, tym grupa osób kibicujących Bayerowi staje się coraz większa. Przypomnę, że według stanu na dzień 8 maja 2024 roku popularni Aptekarze mają na swoim koncie 48 kolejnych spotkań z rzędu bez choćby jednej porażki. Kilkudziesięcioletni rekord Benfiki został tym samym oficjalnie wyrównany. Teraz pora na objęcie pozycji samodzielnego lidera.

Spektakularny triumf nad Eintrachtem utwierdził tylko wszystkich w przekonaniu, że armia Xabiego Alonso nie ma zamiaru spuszczać z tonu. La Magica w obecnej formie nie jest zatem drużyną, która byłaby im w stanie w jakikolwiek sposób zagrozić. Uważam, że kolejne zwycięstwo w tym dwumeczu po stronie Die Werkself będzie zatem tylko formalnością.

Wielkie emocje były dotychczas niemal nieodłącznym elementem każdego kolejnego meczu z udziałem Frimponga i spółki. Moim zdaniem nic się w tej kwestii nie zmieni aż do ostatniego spotkania w sezonie. Bayer Leverkusen – AS Roma typy na trafienie w obu połowach czwartkowej potyczki rozpatruje więc w kategoriach tzw. bukmacherskiego pewniaka.

Bayer Leverkusen – AS Roma kursy bukmacherskie

Dwubramkowa przewaga oraz spektakularna forma musiały mieć rzecz jasna wpływ na kurs opisujący zwycięstwo gospodarzy w niniejszym starciu. W ofercie Fortuny wynosi on dokładnie 1.52. Przelicznik związany z triumfem rzymian jest naturalnie dużo wyższy. Aktualnie oscyluje wokół 6.00. Na około 4.40 wyceniono natomiast remis w czwartkowej potyczce. Czy to dużo? Zapewne tak, ale podobny scenariusz tak czy siak ma dość małe szanse, by się ziścić.

Bayer Leverkusen – AS Roma bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

O historycznej serii kolejnych meczów bez porażki w wykonaniu Aptekarzy napisałem już chyba w tym tekście dostatecznie dużo, a więc pora pochylić się nieco dogłębniej nad dyspozycją Romy. Pomimo ogromnych starań Daniele De Rossiego Giallorossi wytracili nieco impet, czego dowodem jest dwa remisy oraz porażka na przestrzeni trzech ostatnich starć. Niestety na horyzoncie czai się już czwarty kolejny bój bez wygranej, gdyż absolutnie nic nie wskazuje na to, jakoby Bayer miał oddać pole swoim włoskim przeciwnikom.

Gdzie oglądać Bayer Leverkusen – AS Roma? Transmisja i godzina

Relacja na żywo z opisywanego pojedynku będzie oczywiście dostępna wyłącznie za pośrednictwem platformy Viaplay. Początek transmisji zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 9 maja 2024 roku.