Bayer Leverkusen – Freiburg typy bukmacherskie i transmisja 14/05/2022

Aptekarze już zapewnili sobie trzecie miejsce w stawce i pewną grę w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Czy ewentualny triumf pozwoli również podopiecznym Christiana Streicha na prezentowanie swoich umiejętności na największych europejskich arenach? Bayer Leverkusen – Freiburg typy bukmacherskie i transmisja. Serdecznie zapraszamy.

Typy przed spotkaniem Bayer – Leverkusen – Freiburg (14.05.2022)

Poznajcie Bayer Leverkusen – Freiburg typy, które przykuły naszą największą uwagę:

Nudy raczej być nie powinno

Czym na tle ligowych rywali wyróżnia się drużyna z Leverkusen? Podopieczni Gerardo Seoane potrafią bardzo umiejętnie uprzykrzać życie bramkarzom zespołów przeciwnych. Dotychczas aż 71-krotnie udawało im się znajdować sposób na powiększenie swojego dorobku bramkowego. Podczas zmagań z ekipą Freiburga o podobne dokonanie nie powinno być zbyt trudno, gdyż drużyna z Badenii-Wirtembergii równie dużo strzelca co i traci. Jeśli więc oczekujecie mocnego pożegnania z Bundesligą, to śmiało skupcie swoją uwagę na opisywanym pojedynku. Emocji na BayArenie będzie raczej co niemiara.

bayer freiburg typy

Mimo wielkich zakusów ze strony pewnego teamu z Monachium Patrick Schick dał wyraźnie do zrozumienia, że nigdzie na razie się nie rusza. A już na pewno nie do jednego z głównych rywali Bayeru. Udowodnienie, że kończąca się kampania to dopiero początek jego doskonałych występów będzie z całą pewnością celem 26-latka na sobotnie popołudnie. Czy istnieje ku temu lepszy sposób, aniżeli pożegnanie się z co najmniej jednym trafieniem na koncie? Zdaje nam się, że zdecydowanie nie.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Sprawdziliśmy również, jak przebiegało kilka ostatnich bezpośrednich starć pomiędzy obiema ekipami:

  • Freiburg – Bayer 2:1
  • Bayer – Freiburg 0:0
  • Bayer – Freiburg 1:2

Gdzie obejrzeć Bayer Leverkusen – Freiburg na żywo?

Wyłączność na relacjonowanie spotkań niemieckiej Bundesligi ma platforma Viaplay.

Pytania zadawane przez użytkowników

  • Gdzie odbędzie się to spotkanie?

Potyczka ta będzie miała miejsce na obiekcie znanym szerzej jako BayArena.

  • Czy Patrick Schick wystąpi w tym meczu?

Najlepszy strzelec popularnych Die Apotheker nie narzekał ostatnio na żaden uraz, stąd też jego udział w tym starciu jest niemalże pewny.

W wolnej chwili rzućcie również okiem na nasz tekst dotyczący piłkarskich derbów Poznania.