Bayern – Lazio typy i kursy bukmacherskie (05.03.2024)

W jednym  z dwóch wtorkowych meczów w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów Die Roten spróbują odrobić jednobramkową stratę z Rzymu. Czy ta sztuka im się powiedzie? Oto Bayern – Lazio typy, w których to analizuję tę kwestię nieco szerzej.

Bayern – Lazio typy bukmacherskie

Bayern w wąskim gronie zespołów z największymi szansami na końcowy triumf w Champions League? Te czasy już niestety dawno minęły. Prawdopodobnie najbardziej zagorzali sympatycy bawarskiej ekipy nie przyjmują tego faktu do wiadomości, ale niestety FCB pod wodzą Tuchela, zamiast zrobić jeden krok do przodu, to zrobili dwa w tył. Każdy, kto ma choćby elementarne pojęcie o futbolu, ten wie to doskonale.

bayern-lazio-typy

Poprzednia batalia w Rzymie pokazała, że przy odrobinie szczęścia byłych klubowych kolegów Roberta Lewandowskiego jest w stanie pokonać nawet zespół w teorii prezentujący dużo niższy poziom. Taką też drużyną jest w tej chwili Lazio. Na własnym obiekcie Biancocelesti zdołali zaaplikować trafienie Manuelowi Neuerowi. Uważam, że w rewanżu uda im się ten wyczyn powtórzyć. Czy wystarczy im to finalnie do awansu? Czas pokaże.

Mając na uwadze tendencje obydwu drużyn do dośrodkowywania piłki w pole karne wprost z narożnika boiska na bardzo interesujące wyglądają Bayern – Lazio typy związane z liczbą rzutów rożnych. Linia 10 kornerów nie jest co prawda niska, ale goniący wynik gospodarze będą musieli mocno atakować bramkę rywali, a w takich okolicznościach o kolejne rzuty rożne zwykle jest bardzo łatwo.

Bayern – Lazio kursy bukmacherskie

Dla bukmacherów jedynym możliwym scenariuszem rywalizacji na Allianz Arena jest pewne zwycięstwo gospodarzy. Firma STS zamieściła przykładowo w swojej ofercie zakład na triumf podopiecznych Thomasa Tuchela i opatrzyła go kursem 1.30. Aż 10.37 wynosi natomiast przelicznik na ewentualną wygraną Lazio. Remis jest tym razem równy wartości 6.05.

Bayern – Lazio bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Skłamalibyśmy twierdząc, że oba zespoły prezentują aktualnie dobrą formę. Bayern po dość szczęśliwym zwycięstwie nad Lipskiem znów dał sobie wyrwać cenne oczka. Tym razem przez drużynę z Freiburga.

Lazio od poprzedniego boju z monachijczykami zdołało natomiast zwyciężyć raptem jeden raz. Immobile i spółka przed kilkunastoma dniami znaleźli sposób na Torino.

Opierając swoje przypuszczenia na powyższych wynikach, śmiem sądzić, że wtorkowa potyczka w stolicy Bawarii do najbardziej pasjonującym należeć raczej nie będzie. Nudne o:0 lub 1:0 i dogrywka? Całkiem możliwe.

Gdzie oglądać Bayern – Lazio? Transmisja i godzina

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna wyłącznie na antenach stacji Polsat Sport Premium 1. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 5 marca 2024 roku.