Bayern – Moenchengladbach typy, kursy, zakłady (27.08.2022)

Aby zatrzymać rozpędzony walec ze stolicy Bawarii potrzeba naprawdę nadludzkich umiejętności. Czy w sobotni wieczór w ich posiadaniu będą podopieczni Daniela Farke? Bayern – Moenchengladbach typy, kursy, zakłady.

Bayern – Moenchengladbach typy warte uwagi

Najciekawsze Bayern – Moenchengladbach zakłady przedstawiają się w tej chwili następująco:

Porywanie się z motyką na słońce

Bycie oddanym kibicem ukochanego klubu ma to do siebie, że jest się z drużyną na dobre i na złe. Coś nam się wydaje, że test na prawdziwego sympatyka będą zdawać niebawem wszyscy fani zespołu z Moenchengladbach. Co prawda Źrebaki radziły sobie dotychczas wręcz wyśmienicie, jednak trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że nie musiały mierzyć się z zespołami z tzw. górnej półki. Rywalizacja z Bayernem będzie więc się prawdopodobnie równała tzw. brutalnemu zejściu na ziemię. Naszym skromnym zdaniem gospodarze sobotniego starcia zwyciężą bowiem zarówno w pierwszych jak i drugich czteredziestu pięciu minutach.

bayern-moenchengladbach-typy

Po aktualnym liderze i drugiej drużynie Bundesligi można oczekiwać w zasadzie tylko jednego – spotkania obfitującego w mnóstwo ciekawych sytuacji, z których przynajmniej parę zostanie zakończonych golem. Bayern – Moenchengladbach kursy na więcej niż cztery bramki są wyjątkowo atrakcyjne. Czy warto wrzucić je na swoje kupony? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie już sami.

Ostatnie bezpośrednie pojedynki

  • Bayern – Moenchengladbach 1:2
  • Moenchengladbach – Bayern 5:0
  • Moenchengladbach – Bayern 1:1

Na powtórkę z sensacyjnego 5:0 absolutnie nie ma co liczyć. Na ten moment dużo bardziej prawdopodobny jest podobny rezultat, lecz w zupełnie drugą stronę.

Ostatnie spotkania Bayernu

  • Bochum – Bayern 0:7
  • Bayern – Wolfsburg 2:0
  • Eintracht – Bayern 1:6

Powiedzieć, że Bawarczycy dobrze weszli w nowy sezon, to tak jakby nie powiedzieć nic. Piętnaście strzelonych bramek na przestrzeni zaledwie trzech spotkań mówi chyba samo za siebie, prawda?

Ostatnie mecze Moenchengladbach

  • Moenchengladbach – Hertha 1:0
  • Schalke – Moenchengladbach 2:2
  • Moenchengladbach – Hoffenheim 3:1

Dwa zwycięstwa i jeden remis. Tak na ten moment prezentuje się ligowy dorobek BMG. Pozycja wicelidera tabeli zobowiązuje do nawiązania równorzędnej walki z Bayernem. Nie ukrywamy, że na podobny scenariusz bardzo mocno liczymy.

Kiedy spotkanie Bayern – Moenchengladbach? O której?

Rozpoczęcie starcia pomiędzy zespołem z Monachium a ekipą popularnych Źrebaków zaplanowano na godz. 18:30 w dniu 27 sierpnia 2022 roku. Gdzie obejrzeć Bayern – Moenchengladbach? Tego dowiecie się natomiast z kolejnego akapitu.

Gdzie transmisja z Bayern – Moenchengladbach?

Relacja na żywo z omawianego meczu będzie tradycyjnie dostępna na Viaplay. Norweska platforma ma bowiem wyłącznie prawa do transmitowania spotkań niemieckiej ekstraklasy.