Bayern – Real transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Bayern – Real transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Specyfika dwumeczowej rywalizacji ma to do siebie, że już w jej pierwszej odsłonie można sobie wyrobić konkretną przewagę przed rewanżem. Kto zdoła zatem zrobić dziś niezwykle istotny krok w kierunku awansu do wielkiego finału? Gdzie będzie dostępna z meczu Bayern – Real transmisja? Szczegóły w niniejszym tekście.

Gdzie oglądać Bayern – Real? Transmisja na żywo (30.04.2024)

Do końca bieżącej odsłony Champions League wyłączne prawda do transmitowania poszczególnych meczów tych rozgrywek posiada stacja Polsat. Dzisiejszy hit na Allianz Arenie wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić za pośrednictwem stacji Polsat Sport 1 oraz Polsat Sport Premium 1. Pierwszy gwizdek zgodnie z harmonogramem powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 21:00.

Bayern – Real transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Co ciekawe na pytanie Bayern – Real gdzie oglądać istnieje jeszcze jedna, równie istotna odpowiedź. Od kilku dobrych lat Polsat posiada swoją dedykowaną platformę internetową dla osób, które na co dzień nie korzystają z odbiorników telewizyjnych. Starcia w ramach Ligi Mistrzów można zatem obserwować także na łamach Polsat Box Go.

Bawarski Feniks

Słyszałeś zapewne przynajmniej raz w swoim życiu stwierdzenie, że ktoś lub coś powstało niczym Feniks z popiołów. W wolnym tłumaczeniu oznacza to odrodzenie po niemal całkowitym zniszczeniu. W takim destrukcyjnym położeniu jeszcze kilka dobrych dni temu znajdowała się ekipa Bayernu Monachium. Die Roten odpadli z rozgrywek krajowego pucharu, a także pożegnali się z tytułem mistrzowskim kosztem Bayeru Leverkusen. Wydawało się tym samym, iż sezon jest całkowicie stracony. Wyraźna poprawa nastrojów w stolicy Bawarii nastąpiła jednak w momencie pokonania Arsenalu i zarazem awansu do najlepszej czwórki Ligi Mistrzów.

Ogromny sukces podopiecznych Thomasa Tuchela, jakim bez wątpienia byłaby gra w wielkim finale Champions League jest już właściwie na wyciągnięcie ręki. Przedostatnią, ale jakże trudną przeszkodą będą zawodnicy Realu Madryt. Królewscy posiadają ogromne doświadczenie w zmaganiach europejskich pucharów, co będzie niewątpliwie ich ogromnym atutem.

Rywalizacja na tym etapie ma to do siebie, że nie ma w niej miejsca nawet na najmniejsze błędy. Ten, kto popełni ich mniej, uzyska awans do decydującego starcia.